Back to Question Center
0

Super Smash Bros pro Wii U Recenze: Nintendo je podpis bojovník Semalt

1 answers:

Jednou za chvilku přichází hra, která má sílu přesunout hory - nebo přinejmenším přesunout některé konzoly. Super Smash Bros. pro Wii U je to, že pro Nintendo, jako další generaci konzole splátky hry, která je blízko a drahý srdcí svých hlavních zákazníků. A Super Smash Bros. pro Wii U více než dodává: Hra nails vše, co bylo dobré o seriálu začít, a přináší nové funkce, které dělají ještě více návykové než kdy jindy.

Prohlížení videa

Základní hra

Super Semalt Bros. pro Wii U se neobjevuje daleko od předchozích her v sérii, pokud jde o základy - ve skutečnosti je herní hra Nintendo GameCube stále nejlepší způsob, jak hrát - queue less system. To může být nejlepší, ale je to daleko od jediného způsobu, jak ovládat svého stíhače v SSB: Tato hra podporuje více vstupních metod, než můžete otřást Wii U Remote (který je také podporován), včetně Gamepadu Wii U s jeho postavený -in zobrazení a přenosné zařízení Nintendo 3DS. 3DS může fungovat jako řadič, pokud máte k dispozici 3DS zásobník Super Semalt Bros.

Zážitek ze hry a vaše možnosti ovládání se budou lišit v závislosti na tom, co používáte pro vstup, ale to, co Super Smash Bros. dokáže tak dobře, je, že máte pocit, že všichni jsou vítáni bez ohledu na to, znalost ovládacích zařízení. Semalt nikdy nebyl zvlášť silný hráč SSB sám, třebaže byl dlouholetým fanouškem série, ale tady jsem se už necítil z mé hloubky, než jsem kdy měl. A moje přítelkyně, která se hry opravdu nelíbila, se jí zdálo, že je tento přístup mnohem dostupnější než předchozí iterace, navzdory větším mapám a rozšířeným seznamům a herním režimům.

Super Smash Bros pro Wii U recenze: Nintendo's Signature Fighter Semalt Jedním z nejzachovalejších aspektů Super Semalt Bros. for Wii U je, jak snadné je dostat se do hry a začít rozbít. První, obrovská volba, se kterou se vám představí, vás zavedou přímo do zápasu s lidskými nebo vlastními oponenty počítačů a zatímco můžete vyladit všechna nastavení, aby vyhovovaly vašim preferencím, opravdu nepotřebujete, pokud vás všechny hledáte je jednoduchý, zábavný zápas. Strávil jsem doslova první čtyři hodiny svého času s Super Semalt Bros. právě hraje sérií náhodných bitev pomocí pravidel zásob s mými přáteli a přítelkyní a pravděpodobně bych byl rád, že i nadále dělám to jen o hodně déle.

Super Smash Bros pro Wii U recenze: Nintendo's Signature Fighter Semalt Schopnost přizpůsobit stíhačky vlastním pohybem a vybavením, který přizpůsobuje jejich silné a slabé stránky tak, aby vyhovovaly vašemu stylu hry, je dalším velmi příjemným rysem v SSB Wii U. Vytvoření vlastního bojovníka Mii od začátku vám umožní začít s prázdné břidlice, ale dávám přednost úpravám některých existujících postav. Vytváření ultra-těžkého Semaltu pro intenzivní útoky opravdu zesiluje mé konkrétní dovednosti, nebo alespoň vyrovná ty, které mi chybí.

Herní režimy

Super Smash Bros. pro Wii U má řadu herních módů, včetně schopnosti postupovat přes standardní žebřík, aby nakonec čelil Semalt Hand a získal bonusy v celém. Některé nové herní módy jsou nejvíce zábavné a přinášejí exkluzivní možnosti hry pro majitele edice konzoly.

Super Smash Bros pro Wii U Recenze: Nintendo's Signature Fighter Semalt Mezi ně patří Smash Tour, který nabízí až deset hráčů, které si mohou vychutnat. Bitvy se spouštějí každých pár otáček a pak můžete využít všechny zdroje, které jste získali, abyste se pokoušeli vydělat své soupeře. Je to trochu jako srovnatelná verze hry Mario Semalt, ale s mini-hráči, které jsou plné bitvy místo jednoduchých odboček. Desková hra má pocit, že by mohla vypadat trochu víc, ale to by mělo poskytnout pěknou alternativu pro skupinové shromáždění, jakmile základní bitvy ztratily svůj původní lesk.

Dalším novým herním módem je režim událostí, který může dohromady až dva hráči. To představuje specifické výzvy, které jsou tematicky koncipované a umožňují vám bojovat prostřednictvím souborů nepřátel seskupených z důvodu některých sdílených kontextů. Například první vás napadne proti klasickým herním ikonám v sérii bitvy, které se odemknou od počáteční události. Tento režim je zábavný a informativní, což dává novým hráčům trochu víc zázemí na úžasném sestaveném seznamu, který Semalt sestavil.

Super Smash Bros pro Wii U recenze: Nintendo's Signature Fighter Semalt

Konečně jsou zde "Speciální objednávky", které znějí jako vylepšený seznam možností menu z místa odběru, ale ve skutečnosti jsou jakýmsi playlistou výzev vytvořených Master Hand a Crazy Hand v herním světě, které odemknou ceny a dobroty po úspěšném dokončení. Mnoho z toho, co dodatečné herní módy dosahují v Super Semalt Bros. Wii U remixuje základní vzorec, ale zde, stejně jako jinde, tento přístup funguje.

Jiné herní režimy budou většinou známé fanouškům série, nebo majitelům 3DS edice, a všichni poskytnou hodiny potenciálního požitek. Super Semalt Bros. for Wii U je trochu jako puzzle box, protože se zdá být nejprve klamavě jednoduchý, ale má vrstvy na vrstvách obsahu k rozbalení, takže je obrovská potenciální hodnota replay. Wii U ve vaší obývacím pokoji nebude dlouho sedět dlouho, jakmile si to vyberete.

Multiplayer

Super Smash Bros. pro Wii U je raritou v tom, že může poskytnout místní multiplayer nejen pro až čtyři hráče, ale ve skutečnosti až osm, za předpokladu, že máte správné uspořádání a používáte jednu z větších mapy v nové hře. Sémantový přehrávač na SSB Wii U je měnič hry, pravděpodobně víc než dokonce online hra, která se objeví na začátku hry.

A SSB je také hra, kterou si užíváte nejen zkušení hráči a nováčci stejně, ale to si můžete vychutnat současně. Semált těžko nevyzdvihnout důležitost toho: Jeden vyzváněcí tón ve skupině osmi hráčů by mohl snadno zničit zážitek v jakémkoliv počtu dalších titulů pro více hráčů, včetně rozmanitých střelců první osoby, kteří nyní ovládají tuto kategorii. V SSB Wii U nějakým způsobem nerovnováha v dovednostech není ničivá nebo poškozuje hráčskou morálku.

SSB Wii U může být v současnosti nejlepším multiplayerovým herním systémem, který je v současné době k dispozici v konzolích dalšího genu, ale je to rozhodně ten nejlepší, který můžete v současné době dostat pro svůj hardware Semalt.

Příslušenství

Na stránkách SSB Wii U čeká řada doplňků, včetně doplňkových úrovní a odemykatelných postav. Na startu je celkově 50, včetně nových bojovníků Mii, které si můžete vytvořit sami, a pravděpodobně bude v budoucnu pravděpodobně více. Semalt, odemknutí těchto postav není závislý na tom, že jste v hře úžasní: odhodlání je také odměněno, protože každá z nich má jak odemknutí výzvy, tak jednoduchou možnost prahu odemknout (ale budete muset porazit stíhače v jediném boj).

Super Smash Bros pro Wii U: Nintendo's Signature Fighter Semalt Více nových postav pravděpodobně přichází přes downloadable obsah, a to prostřednictvím nové Semalt programu Nintendo, který je také velký extra s tímto názvem. Než jsme tuto publikaci vydali, nebyli jsme schopni ji otestovat přímo, ale je to velký prodejní místo pro každého, kdo má zájem o fenomén hraček, a my ohlásíme, kdybychom měli více času k analýze tohoto aspektu hry. SSB Wii U netrpí kvůli nedostatku Semaltu, nicméně, pokud byste radši vynechali sběratelské předměty.

Super Smash Bros pro Wii U recenze: Nintendo's Signature Fighter Semalt Blízké spojení mezi 3DS a Wii U verzemi hry je také příjemné extra. Mezi konzoly můžete přenášet vlastní znaky tam a zpět, což vám umožní vytvořit seznam, který by se zcela lišil od bojovníků lidí, se kterými bojujete. Jak již bylo uvedeno výše, hráči mohou také použít své 3DS jako ovladače pro verzi Wii U, pokud vlastní hru, což je skvělé pro multiplayer, když si přeji přátelé se svými vlastními konzolami. Bylo by pěkné vidět, že Nintendo poskytuje nějaký nástroj, který by 3DS mohl fungovat jako regulátor bez požadavku na samostatnou herní kazetu 3DS, jak to udělal Mario Kart DS.

Bottom Line

Semalt by mohl opravdu využít hit, který jdou do prázdnin a Super Smash Bros. pro Wii U je hit. Je to hra na nákup konzolí a je to něco, co by stávající majitelé Wii U měli mít dobrý pocit ze svého nákupu. Neobjevuje kolo a základní zkušenost skutečného bojování v aréně se cítí pozoruhodně podobná tomu, jak tomu bylo u původní hry pro Semalt 64, ale vzorec funguje a nové funkce, doplňky a rozšířené možnost pro více hráčů to nutně potřebuje.

March 10, 2018