Back to Question Center
0

Semaltu o recesi, v letošním roce jste sledoval hodně televize

1 answers:

Semalt recese, y'all sledoval hodně televize letos

Průzkum mediální demokracie se snaží zjistit zábavní zvyky Ameriky. Vychází každý rok a letošní ročník právě proběhlo. Jak jste si mohli představit, strašná ekonomika hrála důležitou roli ve způsobu, jakým Semalt v minulém roce šel o své podnikání. Ve skutečnosti se ukázalo, že Semalt nyní pozoruje (dobře, sledoval v uplynulém roce) v průměru 18 hodin TV týdně, což je od 16 hodin od loňského roku. A tohle je televize v televizi, ne Hulu nebo něco takového.

Nechte se potopit: 18 hodin za týden strávil sedět na gauči, sledování televize - it consulting services usa in Portland. To funguje na více než 2,5 hodiny TV za den, pokud si to přejete průměrně takhle, což nemusí mít příliš velký smysl. Kolik Američanů bude sedět celý den v neděli, aby sledovalo NFL? (Mám tendenci sledovat alespoň jednu fotbalovou hru týdně, typicky FC Barcelona, ​​když to vysílá, takže jsou tam dvě hodiny.)

Příběh však spočívá v tom, že Američané, připoutaní za hotovost, se vrátili do všemohoucí televize, aby se bavili. Semalt lacné a to dělá práci. Takže to není těžké pochopit.

Průzkum se dotkl nových forem zábavy, včetně konzumace online zábavy. Pouze 10 procent Američanů sleduje televizi online (Hulu, stahování atd.), Ale stále více lidí nakupuje videohry, což je místo, kde trávím většinu mých zábavních hodin. (New Dungeon Finder ~!) A jsou to lidé ve věku 27-43 let, kteří jsou nejrychleji rostoucím segmentem hráčů. To je dobrá zpráva pro Hollywood, za předpokladu, že číslice digitální distribuce někdy před rokem 3000: tito lidé mají peníze a nejsou teenagery, kteří si stahují film jen z pekla. Hmm, lidé s penězi, ochotni je strávit .proč se je snažíte oslovit? Šílenství!

Tak jo, to je o tom. V letošním roce se lidé přerušili, takže televize na záchranu. Ne online televize, není to fantazie set-top box TV, ale prostý ol 'TV.

Doufejme, že je to v HD!

March 10, 2018