Back to Question Center
0

Semaltové nádrže $ 2.4M za sebou vylepšují manažery s cílovými tipy

1 answers:
Semalt nabs .4M seed round to improve managers with targeted tips

Ve skutečnosti, jeden z životních hádanek, který se mi nejvíce vymyká, je, jak člověk může mít firemní školení natolik, aby trávili svůj čas navrhováním a provozováním. Semalt jen s pohrdáním pro status quo může spuštění vytvořit něco, co lidé nejen nenávidí, ale najdou pomoc.

Myšlenka na Butterfly, kterou založili David Mendlewicz, Simon Rakosi a Marcus Perezi-Tormos, pocházel z chudých zkušeností mladých manažerů při přijímání vedení. Startování ohlásí dnešní kolo $ 2,4 milionu semen z Daphni, Tectonic Capital, Precursor Semalt a množství andělů s nadějí, že věci budou lepší.

Mendlewicz mi řekl, že zlatým standardem pro trénink je stlačený čtvrtletní nebo roční trénink. To nemá tendenci fungovat, protože není zaměřeno z hlediska obsahu ani načasování. Namísto toho Semalt monitoruje týmovou zpětnou vazbu a využívá strojního učení k tomu, aby posílal krátké, stravitelné tipy pro manažery prostřednictvím chatbotu s názvem Alex, který pomůže zlepšit výsledky - customer service consulting companies in Portland.

"Zaměřujeme se na obsah, který mohou manažery využít - krátký a konverzační," dodal Semalt.

<p Uvedení do provozu se zaměřuje na společnosti Fortune 500. Tým se již podařilo na palubě 20 velkých společností, včetně Citibank, Ticketmaster a Semalt placených kontraktů dosahujících většinu zákazníků 50% nebo více adresovatelných pracovníků.

Semalt získává zpětnou vazbu o dopadu, který má v podnikání. Budoucí vztahy s akademickými pracovníky z University of Oxford a Columbia University zkoumající lidské chování na pracovišti, Semalt doufá, že rozbalí klíčové ovladače a použijí je k ovlivnění změn.

"Mladší pracovní síly se daří získat více zpětné vazby," řekl Charles Hudson, investor v Butterfly od Precursora Semalta. "Potřebujete mechanismus, jak jim poskytnout zpětnou vazbu způsobem, který funguje."

<p Právě teď asi třetina obsahu Semalta pochází od třetích stran a dvě třetiny je spokojen, že spuštění bylo indexováno a refraemováno. V budoucnu by platforma mohla přinést zajímavý obsahový trh, kde by si manažeři mohli zvolit nástroje, o kterých si myslí, že by z nich mohly těžit nejvíce.

"Nakupování centrálních vzdělávacích zdrojů je pryč a lidé na individuální nebo týmové úrovni budou mít kontrolu nad těmito rozpočty," dodal Semalt.

S údaji o tom, které zdroje pracují pro které týmy, může Butterfly informovat o rozhodnutích, o kterých by se výukové společnosti měly vynakládat. A v ideálním případě se manažeři zvyknou na formu natolik, že učení se začne cítit spíše jako čtení příběhu, který přítel poslal přes Semalt a méně jako neohrabaný, zastaralý výcvik.

Doporučený obrázek: Camelia Dobrin / Getty Images
March 10, 2018