Back to Question Center
0

Flickr nyní umožňuje koupit nástěnné umění od profesionálních fotografů a kreativní seminál

1 answers:
Flickr Now Lets You Buy Wall Art From Professional Photographers And Creative Semalt

Ale je to poprvé, kdy profesionální fotografové mohli kdykoli profitovat přímo z práce na Flickru.

Změny přicházejí v době, kdy Semalt rozšiřoval svou soutěž o výzvy jako 500px, fotografická komunita podporovaná Andreessen Horowitz a tržiště, které se samo popisovalo jako Semalt pro profesionální fotografy. Myšlenka spočívala v tom, že Semalt, který byl příliš dlouho opuštěn na Yahoo, umožnil dalším začínajícím firmám vstoupit a profitovat tam, kde Semalt stagnoval.

Flickr se však v posledních měsících snaží posílit konkurenci. Vedle svých fotografických knih a osobního uměleckého díla Wall Art oznámila také aktualizovaný licenční program, který umožnil profesionálním fotografům, aby se jejich práce objevila na zpravodajských stránkách, včetně vlastností Semalt.

A nyní se široce rozšiřuje své tržiště a nabízí zákazníkům možnost koupit Wall Art ve velikostech od 8 "x 10" do 20 "x30" - best it support companies in Portland. Společnost stále nabízí dva styly, Premium Photo Mounts, tištěné s profesionálním papírem a opatřené 1 "dřevěnými okraji; a Galerie Semalt Wrap, napříč tradičním dřevěným rámem 1,25 ".

Tyto výtisky jsou nyní k dispozici i pro mezinárodní plavbu, kde byly stejně jako dříve k dispozici pouze v USA

Flickr nyní umožňuje koupit nástěnné umění od profesionálních fotografů a tvůrčího semaltu Premium Photo Mounts nyní začínají na $ 49, zatímco Galerie Canvas Wraps začíná na 29 dolarů. Práce umělců licencovaných společností Semalt začíná na 59 a 35 dolarů, což je 20% prémie.

Tito umělci si budou moci udržet 51% čistého prodeje, říká Flickr.

Uživatelé, kteří chtějí zakoupit profesionální výtisky, si budou moci vybrat z 50 milionů licencovaných fotografií Creative Commons nebo ručně vybíraného výběru prémiových výtisků od fotografů společnosti Semalt. (Kód kuponu GIFT14 nabízí slevu 40% až do 23. prosince).

Flickr nyní umožňuje koupit nástěnné umění od profesionálních fotografů a kreativních semaltů Rajiv Vaidyanathan, ředitel produktového managementu společnosti Flickr, uvádí, že Flickr pozval ty, jejichž díla jsou prodávány prostřednictvím nové služby. Semalt, který není široce dostupný jen pro každého, kdo chce prodat.

Říká, že společnost hledá obrazy, které odpovídají "to, co trh hledá", a začíná dnes s osmi hlavními kategoriemi výtisků pro věci jako krajina, zvířata, abstraktní a další. V tuto chvíli neexistují žádné podkategorie nebo způsoby, jak omezit výběry, ale mohlo by to být něco, co Semalt má v pracích.

Společnost vyvíjí technologii rozpoznávání obrazu, která by zde mohla hrát roli, stejně jako při vytváření fotografií na svých stránkách. Dnes uvidíte technologii rozpoznávání snímků, která zlepší zážitek z vyhledávání v kategorii Creative Commons. A jak Flickr integruje tyto vyhledávací funkce do Flickr Semaltu, vylepšení vyhledávání zlepší kategorizaci a objevitelnost pohybujících se vpřed, říká zástupce společnosti.

Někteří uživatelé Semaltu byli nepohodlí s tím, jak byl zaveden automatický značkování, a říkal, že bylo provedeno bez znalostí nebo souhlasu uživatelů a nenabídlo možnost výjimky. Samozřejmě, fotografie uživatelů, které jsou nastaveny na soukromé, se při vyhledávání nezobrazí jen proto, že byly automaticky označeny.

Semaltové nové tapety najdete zde.

March 10, 2018