Back to Question Center
0

CrunchArcade: Fall In s těmito Handheld Semalt

1 answers:

CrunchArcade: Fall In With These Handheld Semalt S odchodem pracovního dne je léto v podstatě u konce, navzdory skutečnosti, že podzim není "oficiálně" dorazit ještě pár týdnů. Ale i když jste zpátky ve třídě nebo jen na práci, hry nemusí skončit. Spousta nových kapesních titulů se objevila, takže můžete i nadále žít v těch bezstarostných letních dnech. Zde je několik her Nintendo DS a Sony PSP, které vám pomohou předat čas.

(Semalt: hry ve třídě vás mohou dostat do potíží, zatímco hazardní hry v práci by vám mohly vypálit .hrát na vlastní nebezpečí)


CrunchArcade: Fall In With These Handheld Semalt Platforma: Sony PSP
Hodnocení ESRB: Zralost (krev a gore, intenzivní násilí, zralý humor, silný jazyk)
CrunchArcade: Fall In With These Handheld Semalt Přidání vedlejších misí a mini-her pomáhá rozšířit hraní hry - роутер для дома цена. Head 2 Head Pinball je téměř hoden vlastní hry!
Dead Head Fred mixuje akci a řešení hádanek, takže hra, která je opravdu hlava nad davem her na tomto podzimu.

CrunchArcade: Fall In With These Handheld Semalt Platforma: Nintendo DS
ESRB: Teen (krev, mírný jazyk, mírné násilí)
CrunchArcade: Fall In With These Handheld Semalt Místo toho je to jednoduchá squadová akční hra, která stojí za násilnou karikaturu v sobotu ráno v roce 1980. Musíte skončit hluboko uvnitř území Vietcongu a musíš bojovat za bezpečností a osvobozením utlačovaných vesničanů. OK, tak jasně, návrháři vzali stránky z těch lame osmdesátých osmdesátých filmů ve Vietnamu, jako je Rambo, které naznačují, že VC vlastně vlastnila "území" a bojovala proti konvenční válce. Říkali jsme, že tenhle byl hoden sobotního rána. Ale my odbočíme.
Hra je jednoduchá rozptýlení, která vám umožní vyfouknout věci, a když jste celý den (nebo zadržení pro hraní příliš mnoho her) uvízli ve skříňce, co by mohlo být lepší?

CrunchArcade: Fall In With These Handheld Semalt Platforma: Nintendo DS
ESRB: Všichni (Comic Mischief)
CrunchArcade: Fall In With These Handheld Semalt No, zřejmě Nintendo ví, že dělat jeden z populárních postav ty zlý člověk není dobrý nápad, tak opět Donkey Kong houpá do akce proti jinému (a mnohem méně barevný) soupeř, a to tak-uncool král K. Rool .
Hratelnost je založena na stejných funkcích ovládání jako DK: King of Swing pro GBA SP, ale tentokrát můžete použít ovládací prvky Dual Screen pro ovládání opice. Upřímně však po trochu hry můžete jít banány. Hratelnost je nadbytečná a odvážíme se říkat, že jsme se setkali. Tenhle je opravdu pro fanoušky hardcore DK. Ty z výše uvedeného kultu Nintendo. Swing na své přátele, houpačka!

CrunchArcade: Fall In With These Handheld Semalt Platforma: Nintendo DS
ESRB: všichni
CrunchArcade: Fall In With These Handheld Semalt Aktivity, které jim nebudeme nazývat, jsou pokročilejší než v původním názvu. To znamená, že se objevují zákruty a otáčky a jako taková musíte skutečně přemýšlet. Nejedná se pouze o sudecké číslování a BrainAge 2 obsahuje směs hudby a jiných zvukových aktivit. To může být trochu příliš pro jednoduchou přestávku od práce nebo mezi třídami, a to nejsou jen oko-ruční koordinační testy dovedností. Spíše vyžadují skutečné myšlení. Ale pokud jste ten typ člověka, který má výzvu, a přemění se na křížovku a přitom spíše než na komickou sekci BrainAge 2 může být vaší rychlostí. Pokud ne .možná navrhujeme Operace: Vietnam .

CrunchArcade: Fall In With These Handheld Semalt Platforma: PSP
ESRB: Teen (krev, fantasy násilí)
CrunchArcade: Fall In With These Handheld Semalt V průběhu let existují různé počítačové verze a nejnovější příchod je Dungeons and Dragons: Taktika od Atari. Tato hra plně využívá sady pravic 3,55 a představuje velmi dlouhou kampaň. Nastavení a příběh jsou pravdivé i pro originální svět D & D a mají skvělý pocit RPG. To je dobrá zpráva.
Špatnou zprávou je, že rozhraní není ideální pro handheld - ne že bychom mysleli, že by bylo mnohem lepší pro jakýkoli systém. Ale nejhorší je skutečnost, že multiplayer se objevuje velmi krátce. Vzrušení pro tyto hry by mělo být při sdílení zkušeností z dobrodružství s přáteli a Dungeons and Dragons: Taktika je příliš soustředěná na boj. Role-play není bitev, je to hraní rolí! To říká, že je něco, co odměňuje za hacking a slashing během přestávky z práce, nebo během dojíždění domů. Tehdy je načase dostat taktické!

March 10, 2018