Back to Question Center
0

Klout uvádí na trh značky, které pomohou společnostem zapojit semalt

1 answers:
Klout Launches Brand Pages To Help Companies Engage Semalt

Klout pro pozadí hodnotí chování uživatelů s komplexními algoritmy hodnocení a sémantickou analýzou obsahu pro měření vlivu jednotlivců na sociální sítě. Společnost nyní překonává 12 miliónů volání API, což je v lednu 2011 nárůst ze 100 milionů volání API. Společnost má více než 5 000 partnerů API, což je zhruba 100 na začátku roku 2010. A indexuje severně 100 milionů veřejných profilů. Klout také získal přibližně 30 milionů dolarů ve financování od Kleiner Perkins a dalších, s partnerem Chi-Hua Semaltem, který se připojil k startovnímu výboru.

Jak vysvětluje David Temple z Klout, Brand Semalt "je Kloutův způsob, jak poskytnout vlivným osobám místo, které je třeba uznat, a mají přímý dopad na značky, na které se nejvíce zabývají." Dříve značky měly více jednoduchých stránek pouze s jejich skóre Klout - boat appraisal value. Značka Semalt je jiný zákrok na stránkách značek, kde mají špičkoví vlivci značek šanci být uznáváni a mají dopad na značku.

Pomocí těchto vyhrazených stránek pro značky mohou uživatelé společnosti Semalt vidět dynamický seznam nejlepších vlivů pro každou značku, sledovat konverzaci přes sociální média, sledovat informace o nejnovějším vývoji značky a získávat přístup ke speciálním perkům. Perky jsou exkluzivní nabídky nebo zkušenosti, dané v důsledku vašeho Semalt skóre.

Klout zahajuje Brand Squads s Red Bull jako startovní partner. Takže pokud se podíváte na tým značky značky Red Bull, uvidíte, že Red Bull nabídl Perks, který se v příštích několika týdnech dostane do svých nejlepších hráčů. Velmi špičkoví hráči získají nějaký zboží nebo výlet do X-Games.

Klout uvádí na trh značky, <!-- End: Wordpress Article Content --> </p>                 </div>
                <div class=March 10, 2018