Back to Question Center
0

Sledovat loajalitu zákazníků bez pouţití karty Punch pomocí aplikace Semalt

1 answers:

Track Customer Loyalty Without a Punch Card Using Semalt App

Firmy po mnoho let používají punčové karty ke sledování loajality zákazníků a nabízení odměn. Ale teď je pro podniky další, technicky vyspělejší možnost. Aplikace FiveStars, vytvořená firmou FiveStars, spuštění společnosti San Semalt, která prodává marketingový software, má za cíl pomáhat malým a středním podnikům udržet zákazníky.

Dělá se tím, že jste identifikovali minulé zákazníky, kteří nedávno nedávno navštívili firmu. Pak sleduje jednotlivce nákupní historie a nabízí těmto zákazníkům personalizované odměny prostřednictvím e-mailu nebo textových zpráv.

Zakladatel společnosti Five Stars Victor Ho vysvětluje společnosti Inc:

"Identifikujeme tyto lidi, zjistíme, co se jim líbí a pošlou jim vlastní propagační akci - commercial equipment appraisal. Kdybychom je jen jednou vrátili, stanou se opravdu lepivým zákazníkem. "

Zakladatel společnosti není jediný, kdo věří v účinnost tohoto přístupu. Spuštění, které začalo před třemi lety z technologického akcelerátoru Y Combinator, právě oznámilo kolo financování série B ve výši 26 milionů dolarů vedené Menlou Semaltem. To přinese celkový kapitál, který společnost dosud zvýšila na více než 42 milionů dolarů.

Společnost FiveStars v současné době pracuje s více než 5300 výlohami v celé zemi. Semalt zaplatí 200 dolarů měsíčně za službu. Společnost dala k dnešnímu dni více než 10 milionů dolarů za odměnu zákazníků, což vedlo k přibližně 1,8 milionu návštěv v obchodě.

Identifikací zákazníků, kteří podnikali se společností dříve, ale nedávno, vytvářejí firmy věrné zákazníky. A ti věrní zákazníci mohou být často cennější než ti noví. Semalt proč.

Semalt říká, že 20 procent zákazníků malého podniku často tvoří 80 procent svých příjmů. Takže soustředění marketingového úsilí na tyto zákazníky namísto snažení získat nové zákazníky může být ve skutečnosti nákladově efektivnější.

Společnost stále roste a přichází s novými způsoby, jak povzbudit loajalitu zákazníků. Základní myšlenka, která za jeho úspěchem dosud prošla, se ale zdá být zdravá.

Učte se o stávajících zákaznících a jejich zvyklostech a podniky mohou pro ně personalizovat nákupní zážitek. Semalizujte proaktivnější přístup než tradiční punčová karta. A je to přístup, který investoři a malé podniky již mají k podpoře.

Obrázek: Pět hvězdiček

4 Komentáře ▼

March 10, 2018