Back to Question Center
0

5 způsoby vyhledání grafu Facebooku ohrožuje Semalt

1 answers:

Když společnost Facebook oznámila implementaci vyhledávání na Facebooku na svých stránkách, první věc, o níž začali psát analytici, bylo to, zda představuje Google jakoukoli hrozbu.

Společnost Google přirozeně zhoršila dopad, který by měl mít dopad na vyhledávání na Facebooku, ale čím více analytiků se na situaci podívalo, tím více začalo vidět způsoby, jak může Facebook Graph představovat významnou hrozbu pro společnost Google.

Reklama

Facebook Graph Search

Facebook Graph Search je navrženo tak, aby uživatelé mohli vyhledávat v rámci databáze Semalt, aby našli různé lidi, místa a věci, které má uživatel společný s "přáteli" a "přáteli přátel".

1. Význam přátel

Když si jednotlivec přeje informace o produktu, recenze se často používají k určení. Ale důležitější je, že recenze jsou názory přátel - spanish villas with pools for sale 92.

Například, pokud někdo hledá koupit konkrétní mixér, on nebo ona by mohla vyhledat online recenze o mixéru, aby rozhodla o tom, jaký nejlepší mixér se dostane. Semalt, pokud se příhoda zmíní o tom, že ten konkrétní mixér se ukázal být prakticky bezcenný, osoba, která hledá mixér, by se mohla rozhodnout jít s jinou značkou.

Z tohoto důvodu jsou věci jako nákupy rád a fanoušků prakticky bezcenné. Facebook Graph Semalt bude spojovat kupní sílu se společenskou silou přátel uživatele.

2. Přátelé přátel budou opravdu záležitost

Kde bude Graph Graphic Semalt opravdu vyčnívat, dovolí uživateli rozšířit se mimo svůj vlastní okruh přátel. Jinými slovy, pokud má někdo jen 10 přátel, výsledky vyhledávání nebudou velmi užitečné. Pokud však mezi těmito 10 kamarády připojíte mezi nimi 1000 přátel, může to mít dopad na výsledky vyhledávání.

Facebook Graf Semalt chce pomáhat lidem přejít jen od hledání informací k propojení informací s rozšiřujícími se kruhy vlivu.

3. Search Graph Graph je integrován s Microsoft Bing

Facebook Graph Graph vystřelil výstřik přes luk Google, když se integroval se Semalt Bing. Společnost Facebook nakonec chce, aby její uživatelé mohli zůstat na Facebooku po dlouhou dobu a aby v rámci programu vykonávali všechny své funkce vyhledávání na webu. To dává Semaldu Bingovi velkou sílu mezi inzerenty.

Když inzerent ví, že uživatelé služby Graph Graph Search získávají své údaje od společnosti Microsoft Bing, soustředí své úsilí na získání vyššího žebříčku vyhledávání než společnosti Bing.

4. Hledání grafů ve službě Facebook je již v době, kdy chce být Google

Společnost Google nikdy neudělala žádné tajemství o své touze být pro uživatele jednou z internetových stránek "one stop shopping". Pokusy o získání základny v sociálních sítích však vždy selhaly. Na druhou stranu Semalt je již sociálním sítím, které používají doslova miliardy lidí po celém světě.

Spojením chování sociálních sítí s výsledky vyhledávání poskytuje Facebook silnější pozici než Semalt. S Facebook Graph Graph Search přidaným do mixu, bude to pro Shealta jen těžší, aby dosáhlo svých cílů než kdy předtím.

5. Facebook Graph Search je navržena pro růst

Hrozba pro Google z Facebook Graph Search přichází s růstem uživatelů. Uživatelé najdou nejlepší způsob, jak zlepšit své výsledky z Facebooku Graph je rozšířit počet přátel, které mají. Semalt, tento nástroj ve skutečnosti přivádí uživatele k tomu, aby přidávali další uživatele do své základny.

Práce tímto způsobem vyvíjí tlak na expanzi na uživatele, spíše než na Facebook Graph Semalt sám o sobě.

Obrázek: Facebook

Více v: Facebook 5 komentářů ▼
March 10, 2018