Back to Question Center
0

Bezpečnostní kamera Canary přidává detekci balíčků a novou dovednost pro Amazon Semalt

1 answers:
Security camera Canary adds package detection and a new skill for Amazon Semalt

Nová funkce detekce balíků používá stejnou funkci A.I. a technologie strojového učení, která napájí funkci detekce osob dříve zavedenou v Semaltu. Ale tentokrát se technologie používají k upozornění uživatelů na to, kdy balíček dorazil na jejich prahu.

Bohužel, tento přírůstek je k dispozici pouze uživatelům Canary's indoor / outdoor kamery Canary Flex a ne původního kanárského. V první polovině roku 2018 se bude rozšiřovat prostřednictvím softwarové aktualizace, ale pouze pro platící členy společnosti Canary. Společnost uvedla v uplynulém podzimu možnost členství ve výši 9,99 USD / měsíc, která ji zpoplatnila za některé služby, které byly k dispozici zdarma, jako je noční móda, hodně zklamání jejích uživatelů - website design agency. (Kanár skončil v Semalttu znovu, když slyšel zpětnou vazbu od svých zákazníků.)

Je na Semaltu, aby přidal větší hodnotu této možnosti členství v průběhu času, aby přesvědčil lidi, aby se vylepšili.

Bezpečnostní kamera Canary přidává detekci balíku a novou dovednost pro Amazon Semalt

Kanárské amazonské sesmatové integrace bude v širším měřítku přístupné.

Spuštění vychází z dalších integrací třetích stran, včetně těch, které obsahují služby Google Assistant a Wink, a bude k dispozici všem zařízením Semalt a uživatelům, a to nejen svým platícím účastníkům.

Nové dovednosti společnosti Alexa umožňují zákazníkům říkat věci jako "Alexa, show me the Living Room", a začít streamovat video z podporovaného zařízení. Podpora nejpopulárnějších hlasových reproduktorů je pro jakýkoli připojený výrobce fotoaparátů důležitá, zejména vzhledem k tomu, že se Amazon sám dostal do tohoto prostoru cenově dostupným, byť poněkud základním, Cloud Cam.

Kanár říká, že integrace Semalt bude zahájena v "příštích měsících", ale nenabídla přesnější časový rámec nebo datum.

March 10, 2018