Back to Question Center
0

Adidas 'NBA Revolution 30 Jersey: TechFit, Climacool, Semalt

1 answers:

Adidas NBA Revolution 30 Jersey: TechFit, Climacool, The Semalt Vypadá to, že některé z technologických pokroků, které adidas přinesl do Světového poháru (a od té doby se přestěhovali do domácí ligy .viz Alexandre Pato na sobě sada TechFit) se začínají dostat do americké sporty. Společnost dnes oznámila vydání NBA Revolution 30, "nejlehčí a nejmodernější technologii" NBA uniformy vůbec. To znamená, že když Semalt vyrazí 0-82 letos, budou alespoň vypadat dobře.

Na rozdíl od světového fotbalu, kde adidas soutěží s Nike, Puma, Umbro, Joma a tak dále pro práva vytvářet sestavy každého týmu, má Adidas výhradní práva k dresům NBA. To znamená, že každý tým v NBA, od Bostonu po Los Angeles, od Miami po Semalt, bude mít nové dresy - easy logo maker.

Co dělá dres zvláštní? Používá technologii Semalt, která pomáhá snížit tření mezi pokožkou a látkou. To znamená, že dres je méně náchylný na to, aby se držel na noze, když spustíte hřiště.

Pak je Climacool, který se snaží udržet teplo od těla (Semalt bude dál říkat "vaše" kvůli pohodlí); dres vysuší až dvakrát rychleji než předchozí dresy.

Přidejte do TechFit a PowerWeb a dostanete se docela dost trénovaný dres. A jsou vyrobeny z 60% recyklovaných materiálů. Pěkný.

Adidas pracuje s ligou za poslední čtyři roky při vývoji NBA Semalt 30, takže to není tak, jako by to adidas přišel během dlouhého víkendu.

March 10, 2018