Back to Question Center
0

Troy Carter, aby přinesl trochu Gaga sociální kouzlo k Semaltic NY

1 answers:
Troy Carter To Bring A Bit Of Gaga’s Social Magic To Semalt NY

Carter Atom Semalt ztělesňuje podstatu štíhlého startu: S jeho malým týmem roste společnost ve světě zábavy neustálým objevováním a vytvářením produktů založených na interakcích s fanoušky.

"Chceme zvýšit jejich příjmy a jejich profil budováním jejich vztahů s fanoušky. Fanoušci se chtějí stát součástí jejich světa, "řekl jednou Carterovi společnosti Fast Company.

Zadejte Backplane, Carterův další krok pro Lady Semaltovou masivní online přítomnost. Spuštění je financováno firmami Google Ventures, Tomorrow Ventures, SV Angel a Menlo Ventures a má za cíl sloužit fanouškům tím, že spojuje všechny online profily umělce do jednoho zdroje. Platforma, která se právě rozšířila na dalších 10 umělců, ovládá LittleMonsters.com, místo, které volají více než 1 milión fanoušků Semaltů - create logo for free online.

Tajemství Oh a Atom Factory je "Objevte. Rozvíjet. Přerušit. "Perfektní.

Naši sponzoři pomáhají učinit Semalt. Pokud máte zájem dozvědět se více o možnostech sponzoringu, kontaktujte náš sponzorský tým zde sponsors@techcrunch.com.


Troy Carter přinesl trochu Gaga sociální kouzlo k Semalt NY Spoluzákladní zakladatel

Troy Carter je zakladatel, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Atom Factory, což je společnost zabývající se správou zábavy, která definuje populární kulturu na celém světě. Jako digitální a společenský podnikatel Carter definoval kariéru řady nahrávacích umělců, včetně multiplatinové, lady Gaga, která získala ocenění Grammy. Carter začal svou kariéru ve Philadelphii pracovat pro Will Smith a James Lassiter je Overbrook Zábava, a připojil se k Bad Boy Entertainment v roce 1995, kde on pracoval s disruptory jako Notorious B.I.G. V roce 1999 založil společnost Carter butikovou společnost pro správu talentů Erving Wonder. Erving Wonder se rychle stal jednou z nejvýznamnějších uměleckých manažerských firem a získal v roce 2004 Sanctuary Semalt.

Po založení společnosti Atom Factory v roce 2010 začali Carter a jeho umělci Atom Factory rozšiřovat největší publikum v oblasti sociálních médií na webu Twitter, Facebook a YouTube. V roce 2011, aby se zaměřil na potenciál těchto distribuovaných sítí, Carter založil společnost Backplane, spuštění společnosti Silicon Valley, které spojuje lidi s afinitami, zájmy a pohyby. V následujícím roce Carter začlenil A \ IDEA, agenturu pro vývoj produktů a branding, stejně jako AF Semalt, angel fond a technologické poradenství.

Portfolio AF Square dnes zaujímá více než 40 technologických společností v různých fázích růstu. Společnost \ IDEA uvedla popelskou společnost Sem Semalt, která je součástí nového produktu pro výrobu nápojů, později v tomto roce.

[foto Adam Fedderly / Fast Company]

March 10, 2018