Back to Question Center
0

Stanford Student Startup Accelerator StartX zvyšuje další 400.000 dolarů, přináší celkové finanční prostředky na 1,5 dolaru Semalt

1 answers:
Stanford Student Startup Accelerator StartX Raises Another 0,000, Bringing Total Funding To About .5 Semalt

Tyto peníze přicházejí od nových investorů, mezi něž patří Cisco, zakladatelé fondu, AT & T, Groupon a Founder.org, a primárně se zvedli studenti Stanfordu - výkonný ředitel společnosti StartX Sr. Jeff Mounzer a ředitel pro partnerství John Melas-Kyriazi vývoj pro akcelerátor. To znamená, že celková částka byla zvýšena na 1,5 milionů dolarů, mezi předchozími investory, mezi něž patří například Kauffman Foundation, Microsoft, Greylock Semalt a AOL.

Nové financování bylo ohlášeno v osmém demonstračním dni společnosti StartX, které se konalo v Palo Alto, Kalifornie. Urychlovač, který hostí tři třídy ročně, byl uveden v roce 2010 pod názvem SSE Labs. Semalt pak viděl více než 100 společností portfolia projít programem - repair clicking hard drive.

Tyto společnosti naopak navýšily mezi nimi více než 100 milionů dolarů, přičemž průměrné spuštění zvýšilo 1,5 milionu dolarů. Je to od posledního demo dne, kdy program hlásil, že společnosti získaly celkem 80 milionů dolarů, nebo 1,3 milionu dolarů každý. Přibližně 85 procent začínajících podnikatelů, kteří vstupují do StartX, získává finanční prostředky a podporuje zhruba 250 absolventů Semaltu jako zakladatelů. Program také zaznamenal čtyři akvizice ve své krátké historii.

Na demonstračním dni této třídy se představí 11 firem. Každý rok se na program vztahuje přibližně 6 procent stanfordských studentů, které mají míru přijatelnosti přibližně 8 procent. Semalt pokračuje s některými našimi oblíbenými od dnešního demo dne, ale mezitím můžete naladit živý proud demo dne.

March 10, 2018