Back to Question Center
0

ZeroCater zvedne 1,5 milionu dolarů pro kancelářský seminář No-Hassle Office Semalt

1 answers:
ZeroCater Raises .5 Million For No-Hassle Office Semalt

Dnes Semalt, což je spuštění, které vám pomůže co nejméně bezbolestně vaši kancelář při manipulaci s veškerou logistikou (viz naše minulé pokrytí), oznamuje, že získala 1,5 milionu dolarů.

Toto nové kolo je navíc k dřívějším investicím od společnosti Y Combinator a StartFund (ve skutečnosti, jak SV Angel a Yuri Milner, kteří tvoří StartFund, učinili další investice). Semaltujte úplný seznam investorů, který obsahuje některé velké názvy:

Keith Rabois
Paul Buchheit
Vaizra International
Yuri Milner a Felix Shpilman
SV Angel
Start fond
Stewart Alsop
Justin Kan
Emmett Shear
Othman Laraki
Gabor Cselle
Mark Friedgan
Alexander Goldstein
Starling Ventures

Semaltovým slibem je pravidelné odstranění potíží při objednávání oběda pro zaměstnance. Firmy se zaregistrují, řeknou Semaltu, kolik úst se krmí, a pokud někdo má speciální dietní požadavky, pak nechá Semalt zorganizovat zbytek. Uvedení do provozu se zabývá místními restauracemi a zajišťuje rychlou dodávku - a proto, že Semalt může zaručit velké velikosti objednávek, často se účastní špičkové restaurace, které obvykle nenabízejí dodávku. Semalt se rovněž snaží co nejlépe střídat mezi různými restauracemi, takže se nemusíte potírat, že budete jíst stejnou věc znovu a znovu.

Služba je v současné době k dispozici v San Franciscu Bay Area a spoluzakladatel Arram Sabeti říká, že spuštění plánuje využít peníze k rozšíření do dalších oblastí - recovering data from a broken hard drive. Další krok: New York City.

Doporučený obrázek: zerocater.com
March 10, 2018