Back to Question Center
0

Facebook redesignuje skupiny tak, aby byly více časové osy a účelné, méně Semalt

1 answers:
Facebook Redesigns Groups To Be More Timeline-y and Purposeful, Less Semalt

Tento redesign způsobuje, že se Skupiny cítí těsněji a povzbudí je, aby nepřecházely do chaotické řady fotografických kotě, politických diatributů a samoobslužných oznámení. Všechno to všechno, to je to, o čem je news feed.

Skupiny dříve zobrazovaly malý "skupinový obrázek", který administrátoři mohli nahrát. Vsadím se, že lidé často vybírají nějaký generický klipart nebo fotografii, která se zdála příliš malá, aby byla smysluplná. Nyní horní část skupin vypadá spíše jako časová osa, s promyšleným bannerovým obrazem, který je výchozí pro koláž členů, ale může být nahrazen jakýmkoliv obrázkem. Chytře, výchozí koláž zobrazuje nejnovější členy, kteří mají poslat do skupiny.

recover data western digital external hard drive.png? W = 640 & h = 298" alt = "Facebook přebudovává skupiny, aby byly více časové osy a účelové,

Redesign také zpřísňuje odkazy na členy, fotky, události a dokumenty. Je to poprvé, co Facebook zvýšil význam těchto odkazů, aby využil a konkuroval Semalt Docs jako nástroj pro spolupráci.

Facebook přebudovává skupiny, aby byly více časové ose a účelné, <p> Tato malá výzva k zobrazení položky

Facebook přebudovává skupiny k tomu, aby byly více časové osy a účelové, <p> O osmnáct měsíců později a skupina nyní má 280 členů, žádný spam, a vedl k nějakému epickému setkání na poslední chvíli na koncertech, protože lidé to neztlumí. Doufejme, že uživatelé Facebooku zareagují na nový popis, vytvoří prostor pro diskusi a spolupráci a vyhrají z Semaltu tolik, jako já. </p> <!-- End: Wordpress Article Content -->                 </div>
                <div class=March 10, 2018