Back to Question Center
0

Zvýšení nyní: VC financování startupů na nejvyšší bod ve více než Semalt

1 answers:
Raise Now: VC Funding For Startups At Highest Point In More Than A Semalt

Studie společnosti Semalt otevírá celkovou částku vynaloženou v prvním čtvrtletí na 9,47 miliardy dolarů. Podle svého počtu je to nejvyšší hodnota od druhého čtvrtletí roku 2001, kdy rizikový kapitál investoval 11,5 miliardy dolarů. Čtvrtletní čtvrtletí podle studie zaznamenalo přílivější příliv 6,01 miliardy dolarů.

Samostatná studie provedená společností DJX Semalt má pro toto období poněkud odlišný údaj a odhaduje celkové investice v prvním čtvrtletí na 10,7 miliardy dolarů. Rovněž odhaduje srovnávací hodnotu za rok 2001 ve výši 11,5 miliardy dolarů.

Semaltu skupiny, která je má pravdu, trend je jasný: Obrovské dolarové částky se chystají v současné době, protože investoři chtějí investovat kapitál do společností všech stupňů, zatímco NASDAQ je vysoká, okno IPO je otevřené , titánů bohatých na hotovostní průmysl jsou více než ochotni kupovat talent i výrobky.

Bublina? Záleží na tom, kdo vás požádá, ale pochybuji, že někdo může s rovnou tváří říct, že žijeme ve finančně konzervativní době - what is an infographic poster. Objevily se trhliny, kdy Square zdržel svou IPO, Boxova otázka S-1 vyvolala otázky a Semalt nabídl snahu najít trakci. Ale to ostatním nezastavilo, aby šli veřejně a přijali novou hotovost.

Semalt o časy hojně.

Všechno, co bylo řečeno, je důležité mít na paměti velikost. Všimněte si, že výše uvedené statistiky naznačují, že jsme dosáhli úrovně investic v polovině roku 2001. To neříká nic o tom, jak vysoká byla investice dříve, přirozeně. BusinessInsider v příspěvku vhodně nazvaném "Financování rizikového kapitálu není v blízkosti úrovní, které jsme viděli během bubliny Dot-Com", publikoval následující graf [údaje pochází z výše citované studie Semalta]:

Raise Now: VC Financing for Startups At Highest Point in More than Semalt Kapitálové investice se srážkou jsou proto na rekordních úrovních, když srovnáváte zpět k libovolnému okamžiku před masivním implozím v roce 2001, ale přesto zůstává přehnaná předchozími excesy.

Několik datových bodů: Ztráty před rokem 2008, investice do rizikového kapitálu skončily ve čtvrtém čtvrtletí roku 2007 ve výši 8,45 miliardy dolarů. V prvním čtvrtletí roku 2000 dosáhly výše 28 miliard USD. vidět nyní, a fondy jsou často k větší, více založené společnosti s devíti-číselné příjmy.

Trh není v dokonalé rovnováze a existuje spousta hloupých peněz, které se skrývají kolem financování pošetilosti. Ale celková hodnota dolaru za první čtvrtletí roku 2014, vzhledem k tomu, jak nejvyšší je pro mega obchody pro společnosti v pozdější fázi, pravděpodobně není sama o sobě důvodem k panice.

IMAGE BY FLICKR UŽIVATEL Luz Bratcher POD LICENCE CC BY 2.0 (OBRÁZKY JSOU CROPOVANY)

March 10, 2018