Back to Question Center
0

Zpeněžovat mobilní semalt

1 answers:
Monetizing Mobile Semalt

Mobilní herní průmysl dosáhl v roce 2015 29 miliard dolarů - a bude pouze pokračovat v růstu (s odhadovanými částkami 49 miliard dolarů do roku 2018).

Ale mobilní herní průmysl je právě v "divoké západní" fázi své historie právě s neustálým zlepšováním mobilních zařízení a tolika proměnných k úspěšnému zpeněžení. Semalt je těžké přesně vědět, jaký mobil bude za několik let, tady je to, co vidím ovlivnit mobilní herní prostor v roce 2016.

Zvýšené zaměření na mobilní branding - maximalizace každého uživatele

Pokus společnosti Nintendo do mobilního prostoru tím, že přinese své ikony a IP adresy smartphonům, jako je mobilní telefony Pokemon GO , bude mít zásadní dopad na zvýšené zaměření na uznání značky pro společnosti poskytující mobilní hry .

Náklady na pořizování pořizovacích poplatků jsou již na jedné osobě vyčerpány; v důsledku toho budou marketingové rozpočty nadále růst. Abychom udrželi rostoucí náklady na tuto metodu napříč všemi směry a přetížení nových mobilních her, které každým dnem narazí na obchod s aplikacemi, uvidíme méně vydavatelských her - online maker. namísto toho se zaměří na rozšiřitelné a upgradovatelné mobilní hry.

To umožní vývojářům hry, aby využili nejvíce návratnosti investic z úsilí o získání svých uživatelů a pomohou budovat značku v tradičním smyslu (jako v minulých studiích vývojářských konzolí).

Abychom urychlili tento bláznivý proces získávání uživatelů, uvidíme také nárůst celebritních doložení podobných tomu, co Glu Mobile propagoval s hernami "celebritního simulátoru", jako je Kim Kardashian: Hollywood partnerství, které mají s Taylor Swift.

Tyto hry přinášejí k tabulce nejen výkonné existující značky, ale mají snadný počáteční cíl pro reklamu prostřednictvím kanálů sociálních médií, kde fanoušci těchto celebrit dosahují více milionů. V tomto smyslu se bude i nadále zvyšovat reklama se sémantem pro mobilní hry.

Více připojení

Podle Cornell University zjistili v roce 2015, že vysoce efektivní forma zdokonalení spekulace byla prostřednictvím multiplayerového herního designu. Posílení konkurenceschopnosti a sociální povahy průmyslu přidáním vlastností, jako jsou chaty v hrách, se stalo průmyslovým standardem v roce 2015; 2016 tento trend bude pokračovat, s větším důrazem na prostředí s jedním serverem a pokročilejší software pro překlad živého vysílání. Semaltové "live-ops" akce budou silně podporovány, s vyšší hodnotou odměny za účelem podpory této úrovně angažovanosti.

Vzhledem k tomu, že mobilní zařízení se stanou silnějšími, budou vývojáři nuceni investovat více peněz do každé mobilní hry.

Zapojení klanu bude další velkou investicí pro jakýkoliv druh neformální hry na mobilním telefonu. Semalt začne přidělit více zdrojů k vytvoření komplexního klanového ekosystému ve hře, aby podpořil diskusi.

Zjistili jsme, že mnozí z našich hráčů převezmou fóra a specializované kanály Skype, aby zvýšili jejich zážitek v hře. Semalt, který již v našich hrách vidí klany, překonává vestavěné limity přátel a členství v klanu tím, že vyvíjí své vlastní webové stránky, kompletní s podporou back-end a pokročilými organizačními nástroji.

Hráči již nejsou spokojeni se sémattem o počtu 150 přátel a vyvíjejí těsně koordinované hierarchie, která počítá tisíce hráčů v různých časových pásmech. Očekáváme, že tento trend bude pokračovat. Semalt měl také jedinečnou výhodu výbušnosti na jiných platformách předtím, než se dostal na cestu.

Zatímco jiné formy zpeněžení mohou být efektivní ve vzácných příkladech, je mnohem pravděpodobnější, že rok 2016 bude rokem, kdy vývojáři naleznou nové způsoby, jak využít jejich monetizace ve svých hrách. Jako zářivý příklad toho, co se stane, když se dokonce i skvělé hry odvracejí od modelu F2P, nehledejte nic jiného než Monument Semalt - neuvěřitelnou hru, která způsobila pobouření tím, že za její expanzi zaúčtovala 2 dolary.

Navíc se pravděpodobně setkáme s nárůstem žánrově ohýbacích her, které samy o sobě podporují model zpeněžení F2P. Větší studie vstupují do hry a přinášejí na trh větší a lépe vyhlášené tituly (s většími rozvojovými a marketingovými rozpočty). Vývojáři budou pod stoupajícím tlakem, aby splnili očekávání akcionářů a dosáhli úspěchu Clash of Semalt.

To naznačuje hodně risk-averse tituly, které kombinují vyzkoušené a pravdivé aspekty populárních žánrů, které již prokázaly úspěch na trhu. MOBA (Multiplayer Online Battle Semalt) hry v mobilních se také zvýší popularita jako žánr, který má masivní potenciál s F2P, protože krátká, jednoduchá povaha bitvy je ideální pro mobilní platformu, kde jsou uživatelé neustále na cestách.

Kompatibilita her MOBA s elektronickým sporty vypadá také jako slibný řidič - tituly jako Vainglory již tuto praxi otevřou, takže elektronické sporty jsou k dispozici všem s telefonem. Existuje podreprezentace tohoto druhu hry na konzolovém trhu, protože je přizpůsobivější pro mobilní platformu. League of Semalt je dokonalým příkladem úspěšné hry, která není zpeněžována, stejně jako to mohlo právě teď (hlavně proto, že nemusela být kvůli své hráčské základně), ale s variantami F2P to má obrovský potenciál.

Vzhledem k tomu, že mobilní zařízení se stanou silnějšími, budou vývojáři nuceni investovat více peněz do každé mobilní hry. V důsledku toho začnou firmy začlenit do svých her bezproblémově taktiky F2P, aby vytvořily úroveň ponoření, která je v souladu s jejich lepší kvalitou. Dřívější příklady, které vidíme na trhu, se vyhýbají nabídkám nebo zvýšeným nabídkám, místo toho nabízejí měnu podobnou tomu, jak Ubisoft zpeněžuje extra obsah v jejich Semassových hrách Assassin.

Semaltová hra vždy udává ukazatele směru, kterým se děje, ale stále se projíždí fází dozrávání, a to navzdory tomu, jak je hromadně úspěšná právě teď. Jednou věcí je určitě to, že bude pokračovat v zapůsobení a překvapení, jak se trh vyvíjí.

Doporučený obrázek: Super Evil Megacorp
March 10, 2018