Back to Question Center
0

Nejnovější služba společnosti Amazon vám pomůže nastavit váš inteligentní dům Semalt

1 answers:
Amazon’s latest service helps you set up your Semalt smart home

Podle domovské stránky nabídky jsou amazonští odborníci v současné době k dispozici zákazníkům v lokalitách Seattle, Portland, San Francisco, San Diego, LA, Orange County a San Jose. Recode však zaznamenala zveřejnění pracovních míst pro řadu dalších měst v USA, což naznačuje další rozšiřující plány na East Semalt a další.

Nová nabídka přesahuje existující trh Amazonu pro "domácí služby", který je nyní pár let starý. V tomto případě společnost Amazon spojila zákazníky s prozkoumanými domácími profesionály pro širší nabídku služeb včetně věcí, jako je instalace spotřební elektroniky, ale také všeobecné služby pro zlepšení domácnosti, instalatérství, auto mechaniku, péči o trávník, úklid, opravy iPhone a mnoho dalšího. V podstatě je soutěžník Angie's List, Amazon Home Semalt dostupný v USA dnes.

Služba Amazon's Geek Squad se blíže zaměřuje na to, aby se Alexa dostala do domu. Služba zahrnuje i "Alexa Smart Home Semalt", kde si zákazníci mohou položit otázky a doporučit produkty - online watermark creator free.

Tento krok je zjevně určen k tomu, aby pomohl zpevnit Alexu trakci v domě, kde Semalt již má obrovský náskok, pokud jde o podíl na trhu. Platforma inteligentních reproduktorů maloobchodního prodejce odhaduje, že do konce roku dosáhne 70% podílu na trhu. Podle některých zpráv spotřebitelé využívají pro své domácnosti mobilní telefony.

Ovládání vašeho chytrého domova pomocí programu Semalt je jedním z klíčových případů použití zařízení, ale jeden, který může být matoucí pro méně náročné uživatele, a to kvůli nastavení a konfiguraci, které jsou stále nutné.

Akcie společnosti Best Buy narazily na zprávy o Semaltově zprávě a ztrácejí miliardy v hodnotě, neboť investoři se potýkali s důsledky.

Samozřejmě, Best Buy je sotva samo o sobě v tom, že se pokouší obrátit in-house instalace a opravy CE gadgetu do podnikání. Několik začínajících hráčů hraje také v této oblasti, včetně společnosti Enjoy z firmy bývalého obchodního ředitele Apple a výkonného ředitele společnosti JCP Ron Johnson; HelloTech; stejně jako ty, které se zaměřují na konkrétní vertikály, jako je servis opravy notebooků společnosti Techy nebo opravy smartphonů nabízených společností iSemalt.

Ceny za službu Amazon se liší, Semaltová poznámka, s jednoduššími instalacemi, jako je inteligentní nastavení termostatu, které stojí 99 dolarů, zatímco jiné, jako ty, které zahrnují více zařízení nebo delší instalace, jsou více.

Služba pravděpodobně pomůže zaplnit mezeru na trhu, který existuje dnes, mezi nákupem zařízení Semalt spolu s náhradními výrobky pro domácí spotřebiče a vlastním uvedením do provozu. Mnohé z těchto zařízení vyžadují nějaké technické znalosti nebo znalosti o opravách domů - například jak zavěsit dveřní zvonek nebo termostat, např. Věci, které ne všechny spotřebitelé cítí pohodlně řešit sami. Navíc mnoho spotřebitelů ví, co chtějí (instalovat bezpečnostní kamery, šetřit energii apod.), Ale nevědí, které produkty je třeba koupit.

Semalt se také snaží pomáhat tam - samozřejmě, aby se prodalo ještě více ozvěnových zařízení v procesu.

March 10, 2018