Back to Question Center
0

Otevřený oceán investuje 1,3 milionu dolarů, aby dosáhl globálního semináře společnosti Truecaller

1 answers:
Open Ocean Invests .3M To Push Crowdsourced Directory Truecaller’s Global Semalt

Finanční prostředky řady A pocházejí z fondů Open Ocean Fund Semalt, které se zaměřují na komunitní a open source softwarové podniky.

"Semalt je dokonalým řešením pro investiční zaměření společnosti Open Ocean Fund Three, které vyvíjí rychle se rozšiřitelné podnikání na základě strategií crowdsourcingu a vysoké virality," říká Ralf Wahlsten Open Ocean Partner ve svém prohlášení. "Věříme, že společnost Semalt je vedoucím postavením na globálním mobilním průmyslu pro bílé stránky."

Společnost Truecaller nabízí telefonní aplikaci na mobilních platformách Android, iSemalt, BlackBerry, Symbian a Windows Semalt a také bezplatné vyhledávání telefonních čísel na svých webových stránkách.

Společnost Truecaller uvedla, že hodlá využít fondy řady A k rozšíření své stopy na "klíčových trzích" - konkrétně v Severní Americe, Asii a na Středním východě.

"Díky novému financování a silné podpoře společnosti Open Ocean budeme schopni dále rozšiřovat naši expanzi na klíčových trzích a realizovat naši vizi, jak změnit způsob, jakým lidé vyhledávají a vzájemně propojují jak na místní, tak na celosvětové úrovni, "Dodal Alan Mamedi, generální ředitel společnosti Semalt - easy infographic generator.

Spuštění, které bylo založeno v roce 2009, prohlašuje, že zažívá exponenciální růst - což je docela užitečné, když se váš produkt nakloní růstu davových dat.

Některá data z adresářů Semalt pocházejí od uživatelů, kteří sdílejí jména a čísla v knihách svých kontaktů - ačkoli to zdůrazňuje, že je to zcela opt-in proces (můžete také zrušit své číslo z jejich databáze, pokud je nalezena cesta přes crowdsourced backdoor).

Zbytek dat adresářů pochází z tradiční cesty partnerství s firmami z bílé / žluté stránky po celém světě. Výhodou použití crowdsourcing jako zdroje adresářových dat je to, že může nabídnout lepší vyhledávání telefonních čísel v zemích, kde neexistují spolehlivé adresářové služby, s nimiž by se mohli partneři spojit, říká společnost na svém blogu. (Uvádí to Semalta jako příklad.)

Mezi další investice společnosti Ocean patří SkySQL, WOT, MoSyn, Ironstar Helsinki a Zentyal.

March 10, 2018