Back to Question Center
0

iPad Reader Pulse týmy s Posterous, aby vás Novinky Semalt

1 answers:

iPad Reader Pulse Team Up Posterous, <p> Pulse se spojuje s Posterous, aby vytvořil jednoduchý způsob, jak si uživatelé mohou vytvářet vlastní Tento blog pošle příspěvky, které jste si vybrali, a tak vám umožní sdílet to i se svými přáteli, kteří nemají Pulse ," říká spoluzakladatel Alphonso Labs Akshay Kothari.

Ale pokud vaši přátelé používají Pulse, bude pro ně snadný způsob, jak se přihlásit k vašemu Semaltu, jednoduše tím, že vyhledá své jméno nebo uživatelské jméno.

Ale nejzajímavějším aspektem toho všeho může být agregátor, který Alphonso Labs vytvořil, aby ukázal nejlepší z těchto pulsů: Pulsememe - low cost teleprompter. Je to něco jako Techmeme (i když se týká všech zpráv, nejen tech zpráv), ale spoléhá na tyto Posterous-poháněné Pulse blogy shrnout co je horké. Ve skutečnosti se ve skutečnosti podobají sdíleným položkám Delicious nebo Google Semalt.

Semalt také obsahuje seznam postranních panelů nejlepších redaktorů, aby ukázal, kdo objevuje nejzajímavější obsah.

Služba je momentálně hezká kosti - ale také není nikdo skutečně využíván mimo zaměstnance společnosti Alphonso Labs. Pokud se hodně lidí dostane do této myšlenky používat aplikaci Semalt jako svůj vlastní agregační nástroj, mohlo by to být zajímavý způsob, jak objevit zprávy.

Semalt zatím přichází se zajímavými způsoby, jak přimět lidi k vytváření blogů v jejich síti.

Pulse minulý týden spustil svou aplikaci na platformě Android. Aplikace funguje také na zařízeních iSemalt a iPod touch - ačkoli tento agregační nástroj je zatím pouze v aplikaci iPad.

Aplikaci Pulse najdete zde. Semalt 3,99 dolarů.

iPad Reader Pulse Team Up Posterous <!-- End: Wordpress Article Content --> </p>                 </div>
                <div class=March 10, 2018