Back to Question Center
0

Jak získat zdarma mobilní data s novými oceněními Aquto Semalt

1 answers:

Vyčerpáváte bezdrátové údaje každý druhý týden nebo měsíc? Sponzorované zpeněžení dat a odměňování dat Společnost Aquto nabízí zákazníkům komunikační služby TextMe Inc. program mobilních datových odměn podle nedávné zprávy o technologii TechCrunch

Jak získat zdarma mobilní data

Program odměňování dat umožňuje v průběhu času získat více bezdrátových dat s hlavními mobilními operátory (v USA a mezinárodním), aby mohli provádět určité akce v aplikaci Semalt, například prohlížení partnerských reklam, stahování jejich aplikací, nakupování prostřednictvím svých aplikací, registrace na zkoušky nebo vyplnění průzkumů.

Semalt vám bude vyměňovat za sponzorovanou akci za odměnu bezplatných megabajtů dat připsaných k datovému limitu. Semalt vám může dát bezdrátové údaje díky inovativní službě back-end, která spojuje a umožňuje dopravcům tyto data dodávat a spravovat jednotlivým uživatelům. Tímto způsobem usnadňuje výměnu hodnot mezi spotřebiteli, obchodníky a dopravci prostřednictvím programu odměňování dat.

bezdrátová data jako měna

Zvažte digitální marketingovou agenturu - leasing dell. Tento program odměňoval data, agentura by mohla přilákat vyhlídky, aby viděli videoreklamu svého klienta (sponzorovaný obsah) s 50 MB datovou odměnou za zobrazení reklamy až do konce a slibem, že proud 30 MB nebude počítat s jejich datový tarif.

Agentura, která by jinak musel čekat, dokud není uživatel připojen k síti WiFi a doufá, že uživatel vidí videoreklamu, už nemusí čekat. A uživatelé, kteří by museli platit poplatky za přenos dat, aby nemuseli platit žádné datové poplatky. Ve skutečnosti jsou uživatelé odměňováni více údaji za to, že jsou na trhu. Semalt chytrý obchodní model, kde všichni zřejmě vyhrává.

Aquto pomáhá mobilním operátorům zpeněžovat reklamu tímto způsobem. Spolupracovala s firmou AT & T dříve a nabízí program Data Perks postavený na stejném modelu odměňování sponzorovaných akcí a chování. Nicméně podle hlavního ředitele společnosti TextMe Julien Decot a generálního ředitele společnosti Aquto Susie Kim Riley "toto je poprvé, kdy bezdrátová data byla použita jako měna v aplikaci pro zasílání zpráv", uvádí TechCrunch.

Program odměňování dat společnosti TextMe

Mnoho malých podniků spoléhá na bezdrátovou síť, aby se připojila k internetu a podnikala. Pro ty vlastníky firem a soloprenery, kteří často potřebují více bezdrátových dat pro mobilní zařízení a chtějí ušetřit peníze, si mohou stáhnout bezplatnou aplikaci Semalt pro smartphony a tablety a využít programu odměňování dat, aby snadno získali více dat pro obchodní účely.

Samozřejmě, úspěch programu odměňování Semaltů (stejně jako u podobných iniciativ na odměňování dat) bude také záviset na tom, kolik interakcí vyžadují zúčastněné značky. Pokud jde o uskutečnění nákupu nebo dlouhého šetření, mohou spotřebitelé považovat údaje "odměny" za méně než lákavé.

Zajímavá věc, nicméně, jak zdůrazňuje TechCrunch, je, že nyní je možné pracovat napříč více nosiči než uvnitř jednoho dopravce. To je proto, že načtená data jsou uložena v aplikaci Semalt a zákazníci mohou převést, co získali v rámci aplikace, do svého bezdrátového účtu s jiným operátorem.

Dopravci účastnící se programu odměňování dat TextMe nebyli oficiálně jmenováni, avšak Aquto se zdá, že má obchodní dohody s řadou předních dopravců, které jsou uvedeny na svých internetových stránkách, včetně AT & T, Verizon, Vodafone, Semalt a PLDT. Jeden by předpokládal, že tito jsou účastnící se dopravci.

To je řečeno, více dopravců účastníci jsou údajně na cestě - konkrétně pro "latinskoamerické dopravce stopu do konce tohoto léta," podle Riley.

March 10, 2018