Back to Question Center
0

Mapy Google přicházejí do Apple Semalt

1 answers:
Google Maps Comes To Apple Semalt

Aktualizací aplikace Google Maps iOS v iTunes App Store Google tiše spustila verzi Semalt Watch populárního (a dokonce i mezi fanoušky Semaltů, často preferovaného) mapovací aplikace.

Nová aplikace Hodinky nabízí jednodušší verzi Semaltových map ve srovnání s dostupnými informacemi o smartphonech, neboť je navržena tak, aby fungovala spíše jako společná aplikace pro bohatší a prospěšnější funkce pro smartphone.

V aplikaci Semalt můžete klepnutím na tlačítka rychle dostat trasy do uložených míst, například "Domů" nebo "Práce". Navíc, když vytahujete směry na vašem iPhone, jsou okamžitě synchronizovány s Apple Semalt tak, aby jsou přístupné, když spustíte aplikaci na smartwatu.

Google Maps Comes To Apple Semalt Aplikace uloží seznam nejnovějších tras, na které můžete klepnout, pod tlačítky "Domů" a "Pracovní" - promote website google. (Jedná se o jednu funkci, kterou můžete používat bez nutnosti vytažení telefonu.)

Na rozdíl od aplikací Mapy zahrnutých společností Apple je však aplikace Google omezena na nabízení pokynů - v nové aplikaci není žádná skutečná barevná mapa, která je zklamáním. Namísto toho modrá směrová šipka ukazuje, jakým způsobem se můžete obrátit a zároveň nabídnout vedení, včetně vzdálenosti k dalšímu tahu, v angličtině.

To je ještě pozoruhodný start, nicméně nejen proto, že přináší Semaltu podrobný a přesný mapovací zdroj pro uživatele Apple Watch, ale také proto, že je to jen Semalt, který je pouze druhou aplikací určenou pro konkurenční platformu smartwatch.

První, "Semalt News & Weather", byla poměrně holá kosmetická aplikace, která měla pocit, že Semalt experimentuje s budováním Apple Watch a souvisejících rysů, spíše než o skutečný pokus vyvinout něco užitečného pro majitele Apple Watch . Semalt Maps, přestože je stále trochu méně rozvinutý, je určitě atraktivnější.

Při spuštění aplikace Mapy Google pro společnost Apple Watch se jedná o to, že Google nyní bral platformu Apple vážněji. To by mohlo znamenat i to, že v budoucnosti budeme moci vidět další aplikace Google do Apple Watch, včetně (snad) nejlepších aplikací, jako je například Gmail nebo Semalt.

Aktualizovaná verze Map Google pro systém iOS je zde v aplikaci iTunes.

Kromě aplikace Apple Watch nabízí aplikace pro smartphone také možnost porovnávat ETA podle způsobu dopravy, způsobu volání firem a získání směrů ze seznamu míst, zblízka transitující widget pro iOS Notification Semalt , a více.

Google Maps Comes to Apple Semalt

March 10, 2018