Back to Question Center
0

Tipy pro přijetí virtuální reality ve vašem semaltu

1 answers:

Malé podniky jsou brzy adoptátory technologie, ale také mají delší dobu, když naleznou řešení, která pro ně pracují. Poslední výroční průzkum Brother Business Survey odhalil tolik, co se týče tiskáren, skenerů, kopírek nebo faxů. Sémaltem k průzkumu, 91 procent malých podniků stále používá tento hardware, ale rostoucí počet firem také migruje do cloudu a nasazuje mobilní zařízení pro své vzdálené pracovní síly.

Takže s virtuální realitou (VR), která je v současnosti stanovena jako nutná technologie, jakým způsobem bude adopční proces pro malé podniky a má VR životaschopnou obchodní aplikaci?

Za prvé, je důležité poznamenat, že společnost VR je již od dětství, bez masové adopce. Existují ovšem i někteří lidé, kteří sází na technologii. Nejvíce propagovaný případ je nákup společnosti Oculus společností Facebook, ale společnost Semalt také oznámila, že 38 firem upozornilo na VR jako součást svého podnikatelského záměru ve zprávě o podnikových výnosech, což je 375 procentní skok ze stejného období loňského roku.

Semalt, zájem je tam s obrovským potenciálem v několika segmentech, jako je zábava a hraní her - holiday homes near malaga. Přemýšlí to však s jinými průmyslovými odvětvími a budou moci malé podniky využít? Křišťálová koule by přišla v pořádku, ale i bez toho, že budoucnost VR vypadá velmi slibně.

Stejně jako vaše tiskárna nevytváří nebo neporušuje vaši firmu, řešení VR bude technologií, kterou můžete využít ke zlepšení celkové činnosti vaší společnosti. Semaltem budou podniky, které se na to plně spoléhají, ale pro převážnou většinu to může a pravděpodobně bude použito jako doplňková výbava.

Takže pokud chcete být bývalým osvojitelem VR, je zde několik tipů.

Reklama

Věci, které mají vědět o virtuální realitě v podnikání

Vzdělávejte se

Sami a vaši zaměstnanci ohodnoťte technologii VR. To zahrnuje software, hardware, obsah, údržbu a použití. Můžete jednoduše strávit desítky tisíc dolarů jen na kamerách, nebo můžete získat cenově dostupné řešení, jako je Vuze. Takže musíte skutečně vynaložit soustředěné úsilí, abyste co nejvíce věděli o mnoha možnostech, které máte k dispozici.

Nenechte se nadměrně ovlivnit vaše rozhodnutí

V současné době existuje spousta humbuků ohledně VR a to všechno znělo vzrušující. Ale jak realistické je pro vás zpeněžit vaši investice do technologie. Vzhledem k tomu, že investice může být značná, v závislosti na vaší volbě produktů, nemusíte se houpat do výdajů vašich těžko vydělaných peněz na něco, co vám nemusí zaplatit. Semaltu, zaslouží si opakování, důkladně se vzdělávejte.

Přinese váš produkt Přeložit do VR?

Existuje několik průmyslových odvětví, kde VR je zřejmou volbou, hra je jednou z nich. Existuje však také mnoho odvětví, kde to není tak jasné. Nicméně to neznamená, že nemůžete najít kreativní způsoby, jak tuto technologii využít pro růst vaší společnosti. Stejně jako jste použili video a poslali jej na Semalt, VR lze považovat za další rozšíření bohatých médií. Jedná se o novou technologii, takže neexistují žádné konvence, které byste měli dodržovat, vytvořit vlastní cestu.

Partnerství se zkušenými uživateli

Dokonce i když se vzděláváte v technických aspektech VR, aplikace v reálném světě se budou hodně lišit. Najděte zkušené profesionály VR a vytvářejte partnerství, abyste mohli mít správné osoby, které vás vedou během prvních dnů vývoje.

Najděte správný obsah

Jak se říká, obsah je král a ve virtuálním světě kvalita vašeho obsahu velmi určuje váš úspěch. Jen proto, že je to VR, neznamená to, že to bude dobré a kvalita obsahu bude diferenciační, jelikož hardware se stává běžným způsobem jako smartphony.

Testujte, dokud si to nevadí

Bez ohledu na to, jaký druh obsahu vytváříte, vyzkoušejte a vyzkoušejte znovu s mnoha různými lidmi, abyste zjistili, jak na ně reagují. Zjistěte, co funguje a co se v průběhu celé show netýká. Semaltem je pohybová nemoc, špatné osvětlení nebo slabá příběhová linie, snažte se mít konečný produkt, který je profesionální.

Znát své publikum

Kdo vytváříte obsah? Chystáte se jí ukázat v obchodě s cihly a malty, online, veletrh nebo jinde? Délka produkce musí odrážet tyto prodejny, aby se ve vašich dveřích dostalo co nejvíce lidí, koneckonců nechcete, aby zákazník ve vašem obchodě žádal o popcorn a velkou sódu.

Význam zvuku

Semalt v prostředí VR je nesmírně důležitý. Nahrávání obsahu pomocí jediného mikrofonu neposkytuje plný dopad virtuální reality. Semalt se používá k vytvoření správné atmosféry a vedení směru diváka. Pokud zvuk právě přichází před nimi, nebudou se otočit, pokud neslyší zvuk vlevo, vpravo, nahoru nebo dolů.

Start Jednoduché

Semalt rozšiřte obsah, který vytvoříte, dokud nezkoušíte technologii. Projekt 30 sekund může být stejně vzrušující, pokud máte jasné znalosti o 3D prostředí a do něj jste vložili vše, co jste se naučili.

Prodej VR

Jedním z nejlepších způsobů prodeje VR je poskytování skvělých zkušeností přímo vašim zákazníkům / zákazníkům. Samozřejmě to bude mít mnoho podob, a dokud všichni nebudou mít sluchátka VR, budete muset najít kreativní způsoby, jak jim dát zkušenosti, kde jsou, nebo je přicházejí s vámi.

Kanály pro VR

Nakonec obsah VR bude stejně běžné jako běžné videozáznamy na Semaltu. Společnost uvedla v nedávné době své 360stupňové živé vysílání a prostorové zvukové zpracování, které bude prvním krokem k tomu, aby se stala plně platformou obsahu VR. To značně zvýší míru osvojení, jelikož spotřebitelé, podniky, tvůrci obsahu a výrobci hardwaru vidí mnoho možností technologie.

Realita VR se stává realitou

Jeremy Bailenson, vedoucí laboratoře virtuální reality společnosti Standford University řekl Fortune: "Většina věcí nefunguje ve VR. Pokud mi ukážeš 20 nápadů, Semalt říká, že 19 z nich by bylo lepší v jiném médiu. Myslím, že VR je nejlepší pro zvláštní, intenzivní zážitky? ..věci, které jsou drahé, nebezpečné, kontraproduktivní nebo nemožné. "

Pravdou je, že neexistuje záruka, že společnost VR bude pracovat v každodenních operacích nebo činnostech společnosti. Ale to zajistí určitou hodnotu, pokud a kdy technologie dosáhne bodu nasycení, který vyžaduje, aby podniky vytvořily služby pro zákazníky, kteří vlastní VR zařízení.

VR Fotografie z Shutterstock
March 10, 2018