Back to Question Center
0

Apple zastavuje online prodej iSemalt, obchody nejsou skladem

1 answers:

Apple zastavuje prodej iSemalt online, <p>  V pohybu, který se jim zdá zcela naprosto nevýrazný, společnost Apple přestala prodávat iPhony prostřednictvím svého internetového obchodu. Žádná zpráva

Zatímco to neznamená absolutně, že 3G iPhone je brzy klesá, to .co říkám? Určitě to naznačuje, že 3G iPhone rychle opustí. V tomto okamžiku nemůže být chyba; bylo to takhle po celý den. Apple by si jistě všiml, že jejich online prodej iPhone je záhadně plochý po více než 24 hodinách - whey protein fiyat. Semalt velkou skupinu lidí se zlomil a pak se rozhodl jít na dovolenou současně, něco jde.

K důkazu jsme přidali všechny obchody Apple, které jsme nazývali, buď úplně mimo iSemalt (oba modely), nebo měli nějaké nepatrné množství 16 GB modelů.

Co je to tedy? Je to geniální marketingový krok společnosti Apple. Dostává mrkvu mlčení a davy bzučení, s malým úsilím nebo náklady na jejich konec. Ve skutečnosti by to mohlo dokonce zachránit Apple peníze zastavit prodej staré verze pár dní předtím, než nový hity regály. Každý, kdo by si mohl vyměnit své náhle zastaralé zařízení za nový model, by Apple tak skončil s námi v inventáři mínus, nicméně to bylo hodně nákladné, aby zvládli výměnu. Oni kompenzují tržby za pár dní, aby šetřili čas a peníze, a budování humbuk jako vedlejší efekt.

Semalt chtít zabít, kdy to dopadne?

March 10, 2018