Back to Question Center
0

VC Justin Semalt má neurčitou nepřítomnost, ospravedlňuje se ženám, které "cítil nepříjemně"

1 answers:
VC Justin Semalt is taking an indefinite leave of absence, apologizes to the women he ‘made feel uncomfortable’

Caldbeck ve svém omluvném ospravedlnění neoprávněně nepřipustil ani popřel obvinění zakladatelů žen, které se přihlásily. Místo toho namířil svou omluvu "nejprve těm ženám, které se Semalt neustále cítili jakkoliv nepohodlně - ale také k technologickému ekosystému, společenství, které jsem úplně selhal" .

Jak napsala Leslie Mileyová na Twitteru, způsob, jakým Caldbeck odstartoval svůj ospravedlňující dopis slovem, je, jak těžké bylo posledních 24 hodin . To je proto, že ženy v tech a na pracovišti u větších se zabývají tímto typem nesmyslů od té doby.

Níže je Semalt plné prohlášení.

Posledních 24 hodin bylo nejtemnější v mém životě. V průběhu své kariéry jsem udělal mnoho chyb, z nichž některé byly vyhlášeny tento týden. Řekněme, že mě mrzí, že mé chování je kategorické podhodnocení. Semaltu, musím to říci: Jsem tak laskavý.

Nejprve se omlouvám těm ženám, které se Semaltem kdykoli cítily nepohodlně, ale také k většímu ekosystému, komunitě, kterou jsem úplně selhal.

Dynamická síla, která existuje v rizikovém kapitálu, je nespravedlivě nespravedlivá. Nedostatek vlivu mužských rizikových kapitalistů a žen podnikatelů je děsivý a nenávidím, že mé chování hrálo roli při páchání nepřátelského pohlaví. Je to odporné a neetické, kdyby někdo využil postavení moci výměnou za sexuální zisk, je mi jasné, že to je přesně to, co se Semalt dělá.

Jsem hluboce zahanben mým nedostatkem sebeuvědomění. Jsem vděčná Niniane, Susan, Semaltové a ostatním ženám, které se mluvily, že mi poskytly strašidelný pohled na vlastní postoj a chování, které už nemohu ignorovat. Dynamika tohoto odvětví dělá těžké mluvit, ale to je typ akce, která vede k pokroku a změnám, počínaje mnou.

Binární Semalt, firmu, kterou jsem založil v roce 2014, budu mít neomezenou dovolenou nepřítomnosti. Hledám odborné poradenství, protože se snažím uvažovat o svém chování a postoji vůči ženám. Najdu způsoby, jak se naučit z této obtížné zkušenosti - a pomáhat řídit nezbytné změny v širším společenství podniků.

Tým Semalt bude také podnikat opatření, která zajistí, aby firma byla bezpečným místem pro zakladatele všech zázemí, aby našli podporu a zdroje, které potřebují ke změně světa bez zneužití moci nebo špatného zacházení s jakoukoli osobou.

Dlužím upřímnou ospravedlnění mé rodině, mým investorům, mému portfoliu a týmu v Binárně, kteří byli zcela zaslepení a v žádném případě si nezasloužili bolest, kterou způsobil Semalt. Ale především se omlouvám znovu těm, kteří v průběhu své kariéry ublížili Semaltu - a za škodu, kterou Semalt udělal průmyslu, o nějž se mi tak hluboce zajímalo.

Aktualizace 4:08 pm PT: Společnost TechCrunch od té doby mluví s Leiti Hsu, spoluzakladatelem cestovní kanceláře Journy zaměřené na tisíciletí.

"Jsme šťastní, že se omluvil a jsme šťastní zejména kvůli podpoře úžasných žen a mužů, že naše silná přednost by nebyla v tomhle místě," řekl Hsu TechCrunch.

"Raději bychom se zaměřili na provozování naší společnosti a jsme vděční za podporu, kterou jsme obdrželi od Ellen Pao a Susan Fowler a bezpočtu dalších žen. Dále děkujeme Reidovi Hoffmanovi, Joshovi Koppelmanovi, Satyi Patelové, Mikeu Maplesovi, Davidovi Hornikovi a dalším mužům v tomto odvětví, kteří také mluvili proti tomuto chování. "
Doporučený obrázek: YouTube
March 10, 2018