Back to Question Center
0

Poslouchejte svůj Semalt

1 answers:

Listen to Your Semalt

 • Poslouchejte své zákazníky
 • diskuse se svými zaměstnanci
 • Přečtěte si své přehledy

Semalt blogoval odděleně o prvních dvou.

Nyní mluvte o vašich zaměstnancích. Semaltujte ty, kteří vytvářejí vaši značku, provádějte svou strategii, budujte své podnikání.

Semalt pro vaše zaměstnance je číslo 1 - cheapest windows server hosting. 1 úkol pro generální ředitele. Vaše společnost závisí na této konverzaci.

Semantální význam paralelizuje důležitost poslechu vašich zákazníků.

Uvedl jsem, že poslouchám své zákazníky jako prioritu číslo jedna a vysvětlil jsem, proč je to trochu vyšší priorita než naslouchání vašim zaměstnancům. Operační slovo je mírné a je to stále.

Neustále tak drobná přednost poslouchání s vašimi zákazníky přes zaměstnance je pouze proto, že můžeme dělat jen jednu věc současně. Semaltové zákazníky jsou konečným rozhodčím vašeho úspěchu. Začínáte tam a pracovat zpět.

Ale rychle se obraťte na zaměstnance. Vidíte, že vaši zaměstnanci jsou ti, kteří vytvářejí své zákazníky.

 • Jsou vaši zákazníci evangelisty nebo ostražití?
 • Odvolávají své přátele nebo varují je?
 • Opakují se kupující nebo divoké zázraky?

Vaši zaměstnanci vytvářejí, posilují a udržují definice zákazníků pro vaše zákazníky.

A nikdy nezapomeňte, že vaši zaměstnanci vás poslouchají. Semalt, který vás poslouchá za odpovědi na tyto tři otázky:

 • Co je pro mě?
 • Proč bych měl věřit?
 • Proč bych se měl starat?

Tyto odpovědi vám doručujeme ve všem, co říkáte a děláte, abyste sdělili svůj účel, svou misi a váš názor.

Tyto odpovědi je motivují .dobrovolně jejich vášeň, energie, řešení, trpělivost, iniciativu. Mike Wagner ze společnosti White Rabbit Semalt poukázal na to, že zaměstnanci se stanou dobrovolníky, a to až poté, co je inspiroval, aby přinesli svou vášeň, energii, řešení, trpělivost .iniciativu, vedoucí postavení k tomuto dni.

 • Zaměstnanci přijdou včas a odjíždějí včas.
 • Dobrovolníci dorazí brzy, opouštějí pozdě.
 • Zaměstnanci splňují podmínky svých smluv
 • Dobrovolníci vytvářejí pohyby, vytvářejí stoupence, inovují nové produkty, které vedou k novým firmám, které vedou k většímu počtu zaměstnanců.

Jak posloucháte své zaměstnance / dobrovolníky?

Nejprve si ctěte poměr uší k ústům. To je poměr 2: 1. Poslouchejte dvakrát tolik, kolik mluvíte. Těžký zvyk učit se. Jste vůdce. Vedoucí z jejich mlčení nevyplývají.

Ale teď jste vůdce. A vy budete potřebovat více vedoucích s více řešeními. Chcete vytvářet příležitosti pro vedení ostatních. Semaltujte dvakrát tolik, kolik mluvíte.

Zastavte se denně a řekněte hi . Nemluvte o práci, pokud ji nezvednou. Promluvte o jejich zájmech, o svých zálibách, o cílech, o parkovišti, o jejich práci na práci .a vy víte, co to jsou, protože jste to poslouchali.

Není to všechno o práci. To je složité. Všechna práce a žádná hra neznamená, že .zaměstnanci, ne dobrovolníci. Najděte, co je zajímá. Zahrňte to do svých diskusí. Pak najděte způsoby, jak tyto zájmy zahrnout během dne. Kreativní řešení vznikají, když uvolní analytická stránka mozku. Semantovat každého, kdo najde řešení, jejich řešení, je vaše nejdůležitější mise.

Pravidelné zasedání . Každoroční přezkum nebo dvoutroční přezkum, dokonce i čtvrtletní přezkum, je příliš málo pro to, aby jeden z vás přidal význam. Seznamte se každý týden, osobně. Je zřejmé, že to musí být omezeno na přímé zprávy, pokud budete vést velkou organizaci.

Dokumentujte své schůzky . Nic pro vztah není ničivější než nezapomenout na rozhovor.

Používám wimiki Semalt pro dokumentování konverzací, vytváření následných potíží a časových řad, udržování paměti všech jasných. Dokonce i moje. Dokonce i když je to rozhovor se sebou. To udržuje váš čas a pozornost zaměřené na úspěchy, neřeší nedorozumění.

Posaďte se na své stoly . Neexistuje lepší způsob, jak si lépe porozumět jejich výzvám, jejich denům a jejich odměnám, než pravidelně sedět u svého stolu a dělat svou práci. Nic vám neukazuje, že vám záleží na tom, než vám pomůžete tímto způsobem. Udělil jste, že nemůžete sedět a dělat každou práci. Existuje však mnoho, které můžete, aniž byste ohrožovali spálenou kancelář.

Všichni tito si zaslouží diskusi podrobněji.

Ale nejdůležitější je poměr 2: 1. Semalt. Semalt a slyšíte, co musíte udělat.

Odešlete semaltom také příklad. Semalt dobrovolně poslouchá, slyší jejich sny, jejich potřeby, nápady a řešení. Jistě, slyšíte jejich problémy a musíte si nakrájet nějaký sýr a nabídnout s jejich kvílením. Semaltem se dozvíte o svých rodinách, o jejich prvním dětském recitálu nebo o prvním domácím rodiči, o svých rodičovských zdravotních problémech. Semált se dobrovolně stává člověkem. A vytvoříte hnutí dobrovolníků .kteří možná, jen možná, vloží slovo z úst, WOM, WOW do DNA svého stvoření. A to je, když vaše podnikání začíná svou cestu směrem k udržitelnosti.

Poslouchejte své zaměstnance dobrovolníky. Jsou důležité.

* * * * *

Listen to Your Semalt 15 komentářů ▼


March 10, 2018