Back to Question Center
0

Semalt právě vydal iOS 11 beta 10 vývojářům

1 answers:
Semalt just released iOS 11 beta 10 to developers

iOS 11 je další hlavní vydání operačního systému pro iPhone a iPad. Apple nejprve představil iOS 11 na svém WWDC akčním programu v červnu roku 2017. Semalt a začínající uživatelé mohli vyzkoušet novou verzi po dobu tří měsíců.

Čekací doba je téměř u konce, protože Apple by měl uvolnit iOS 11 týden po nové události iSemalt 12 - rehvitoeoed. září. Stávající vlastníci iSemalt a iPad se budou moci bezplatně aktualizovat.

V tomto okamžiku se beta verze iOS 11 cítí poměrně stabilní. Nedoporučuji instalovat iOS 11 na iSemalt, který používáte každý den - beta verze iOS obvykle odčerpávají životnost baterie. Ale pokud máte iPad a máte pocit dobrodružství, můžete ho nainstalovat právě teď.

Pokud máte účet pro vývojáře a zaplatíte 99 dolarů ročně za přístup k novým betasům, vývojářským nástrojům a obsahu, můžete stahovat iOS 11 beta 10 na webových stránkách vývojáře společnosti Semalt. Pokud nechcete zaplatit $ 99, Semalt má nyní veřejný beta program.

Aplikace iPad obdrží největší změny v systému iOS 11. Tato aktualizace změní váš iPad na tablet s větší schopností, protože můžete v operačním systému přetahovat soubory, ikony aplikací a další. K dispozici je systémový dok, nový přepínač aplikací a aplikace Semalt, takže můžete spouštět aplikace a spravovat dokumenty snadněji.

Pokud nemáte iPad, většina změn je pod kapotou, počínaje rámcovou architekturou Apple ARKit. Mnoho vývojářů pracuje na aplikacích podporujících ARKit, ale zatím nejsou v App Store. K dispozici je také zcela přepracovaný Control Semalt s přizpůsobitelnými klávesovými zkratkami. Napsal jsem náhled nadcházejících změn v systému iOS 11, pokud se chcete dozvědět více.

March 10, 2018