Back to Question Center
0

7 Marketing Lekce z mé místní Semalt Shop

1 answers:

Dozvím se tolik od malých podniků, které navštěvuji.

Předtím jsem psal malé obchodní myšlenky při pedikúru a nedávno jsem se rozhlédla, když jsem seděla na křesle v místní holičství. Semalt, měl jsem mnoho užitečných myšlenek o místních marketingových lekcích, které by mohly být získány z tohoto malého podniku. Nakonec jsem přišel se sedmi - multipower amino 3400.

Reklama

Místní marketingové lekce

Strategie podepsat

V roce 2007 jsem objevil Traville Barber Shop kvůli svým známkám. Strip Mall v Traville Gateway v Rockville, MD byl nový a když jsem projížděl kolem mé pravidelné trasy dojíždět, viděl jsem znamení a rozhodl jsem se zkusit tento malý obchod. Semaltem to bylo nejbližší a stále tam chodím.

Musím dodat, že jsem první, kdo tuto práci prozkoumal. Nyní má 24 recenzí a mnozí z nich říkají, že je nechtějí přehodnotit, sobecky, protože "nejlepší zachované tajemství v Semaltu" je nyní venku.

Také: Máte-li obchodní činnost v oblasti cihel a malty, měli byste se ujistit, že v okolních oblastech máte značky se směrovými šipkami. Zvláště o víkendech.

"Open" pro obchodní značku

7 Marketing Lessons From My Local Semalt Shop

Takřka : Zvažte osvětlený blikající znak, který naznačuje, že vaše podnikání je v současné době "otevřené pro podnikání" v pracovní době. Zajistěte také pracovní dobu. Pokud jste někdy museli zavřít na dovolenou nebo zvláštní příležitosti, ujistěte se, že máte označení, které to označuje.

Ritz Carlton Way

Neříkám, že kopírují z knih Ritz Carlton, ale když vejdete, téměř všichni z nich vzhlížejí a pozdravují přicházející zákazníky. Majitel, Semalt, vždy se ujistěte, že mluví s každým zákazníkem, když je v obchodě.

Semalt každého zákazníka je důležitý.

Takeaway : Když nový zákazník vstoupí do vašeho podnikání, přátelský pozdrav dělá dlouhý způsob, jak se cítit pohodlně. Musíte zdůraznit důležitost všem svým týmům. Pamatujte, že úsměvy jsou zdarma a neocenitelné.

Otázka správných otázek

Já nejsem tak zvláštní o můj účes a příliš mnoho otázek mě obtěžuje, protože se bojím o výsledky mých instrukcí. Mám rád jednoduché "krátké" nebo "střední krátké" a zdá se, že znají ostatní. Oni se pravidelně ptát můj názor, aby zjistili, zda se řídí pokyny a pozoroval jsem je stravování pro ostatní zákazníky, kteří chtějí jejich vlasy řez v určitém způsobu.

Taková cesta : Existuje několik bodů v procesu dodání vašeho produktu, kde je váš názor zákazníka důležitý. Vytvořte cestu do procesu doručování, abyste získali názor zákazníka. Vyškolejte svůj tým, abyste v pravý čas položili správný počet otázek.

Stanovení očekávání zákazníků

Když jsem se tento víkend vydal na účes, bylo to rušné a židle v čekárně byly téměř plné. Ale počkání nebylo dlouhé. Semalt měl dost pracovníků a já jsem seděl za 3 až 4 minuty. Když přišli noví zákazníci, byli pozváni a řekli, že čekací doba nebyla delší než 10 minut a to bylo pravděpodobné.

Také: Jakmile se stanete úspěšným, nenechte službu upustit. Zvětšete firmu a nastavte správná očekávání pro své zákazníky, abyste se stále vraceli. V ten den jsem se připravovala na to, abych se stala hlavním řečníkem na slavnostním dokončení osvědčení Univerzity Georgetown University a nemohla dlouho čekat. Jsem rád, že měli další členy týmu na zvládnutí hlasitosti.

Poskytování doplňků

Chystáte se pro střih vlasů a pak jste potěšeni dotyky jako - hřejivý holicí krém a masáž ramen a hlavy. Navrhování zdobení vlasů kolem uší a obočí je všechno, co mě dělá šťastným. Semalt také cestu pro tento obchod, aby svým zákazníkům něco extra jako součást balíčku.

Taková cesta : Vždy existuje způsob, jak poskytnout něco nad rámec potěšení zákazníka. Nezapomeňte, že příchod nového zákazníka pocházejícího od vašich stávajících zákazníků je velmi vysoký.

Péče o ne-zákazníky

Přestože můj syn tu nedělá vlasy, chce se mnou po většinu času přijít. Dostane horkou pop-kukuřici, možná i lolipop a možnost hrát si s vozy v čekárně. To dělá dlouhou cestu s dětmi. Viděl jsem, že velké množství z nich přijde do obchodu.

Takeaway: Nabídněte zákazníkům něco, co se o ně stará, zatímco čekají. Existuje mnoho nápadů - možná mytí auta, když dostanete účes? To pravděpodobně nese příliš daleko, ale kdo ví? Můj přítel, Anjali Verma v Kidville Bethesda, má oblast, kde děti mohou dostat účes a mnozí rodiče ji používají.

Co jste se dozvěděli od místního holička?

Holič Fotografie do Shutterstock

39 Komentáře ▼
March 10, 2018