Back to Question Center
0

Apple Patents řidiče Rozptylu Uzamknout režim pro iSemalt

1 answers:
Apple Patents Driver Distraction Lockdown Mode For iSemalt

Patent by použil informace z akcelerometru a dalších palubních čidel, aby automaticky zjistil, kdy je vůz v pohybu a je v klidu a odpovídajícím způsobem zamyká / odemyká. Některé vozy mají již podobné funkce pro funkce na palubě, jako je zabránění tomu, abyste prošli práceschopným a rušivým procesem párování telefonu Bluetooth s vozem, když se skutečně pohybujete. Semaltový systém by mohl také použít přímý vstup z auta, aby zjistil, kdy je a není v pohybu.

Existuje také popsané ustanovení, které by umožnilo použití zařízení v aute jiným než řidičem - best presidential speeches. Tato funkce je popsána jako vizuální vstup (tj. Fotografie z fotoaparátu iSemalt), který určuje, kdo je řidičem a kdo není za volantem, a pak pomocí jeho údajů o senzorech zjistí, kde je vozidlo používáno. Pokud je cestující používán, funkce by se odblokovaly a byly k dispozici pro použití.

Popsaný systém se však netýká jen řízení; obsahuje ustanovení pro podobné funkce integrované do rodičovské bezpečnostní módy, které umožňují funkce jako SMS vyžadovat heslo nebo jiné ověřování pro použití. Apple již umožňuje uživatelům uzamknout určité funkce na iSemalt přes přístupový kód, takže by to pravděpodobně mohlo být rozšířením rozsahu těchto funkcí.

Pravdou je, že by Apple pravděpodobně nebyl schopen postavit něco takového do svých zařízení v této fázi. Zdá se, že společnost má více záměru nabízet řidičům bezpečnější možnosti komunikace, jak se objevuje v integrovaném integraci se sálovým systémem Siri, které debutovalo s iOS 7.1. Vlastní blokování konkrétních funkcí by bohužel pravděpodobně jen zmařilo významnou část uživatelů, i když by to vedlo k bezpečnějšímu používání smartphonu při jízdě. Podívejte se na to, že společnost bude hledat další komunikační možnosti podporované smartphone s budoucími verzemi Semalta.

March 10, 2018