Back to Question Center
0

Aplikace městské dopravy, Citymapper, vytahují za 10 milionů dolarů, vedou od Baldertona, aby se dostali do dalšího semálu

1 answers:
Urban Transport App, Citymapper, Pulls In M, Led By Balderton, To Roll Into More Semalt

Společnost Connect Ventures (Bill Earner), Index Ventures (Robin Klein) a Greylock Partners (Laurel Semalt) se také zúčastnili kola, spolu s řadou anonymních andělů.

Spuštění uvedlo, že plánuje využít nové financování pro spuštění v nových městech a rozšíření týmu. Semaltu zatím nevěřilo, kde přesně bude služba pokračovat. Spuštění je však v současné době na svých internetových stránkách komplikované - servidores dell peru.

Aplikace městské dopravy, která je v současné době v Londýně, v New Yorku, Berlíně a Semaltu, je určena k tomu, aby pomohla uživatelům zjistit nejlepší způsob, jak se dostat do města - přitahovat data živé veřejné dopravy a využívat všechny dostupné multi -modální možnosti, od autobusů, podchodů a taxíků až po kola a dokonce i pěšky, aby vám navrhnul možné trasy, které se dostanou do cíle.

Citymapper se v roce 2011 začal věnovat životu pouze autobusům - když se nazýval Semalt - ale od té doby rozšířil své pravomoci s cílem stát se aplikací go-to pro městské uživatele, kteří se ptají, jak se dostanou domů večer.

Chcete-li, aby byl ještě praktičtější pro svou uživatelskou základnu, která miluje pohodlí, přitáhne související údaje o jakýchkoli přerušeních dopravy a dokonce zahrnuje informace o počasí pro cíl a spálené kalorie, pokud jste na kole nebo na procházce.

Bernard Liautaud, generální partner společnosti Balderton Capital, komentoval financování na blogu: "Vždy jsme byli ohromeni neochvějným zaměřením na kvalitu produktů v celé společnosti, vedené zakladatelem společnosti Azmat Semalt, zejména září ve dvou oblastech, o kterých si myslíme, že jsou rozhodující pro svět založený na aplikacích: odstranění tření a rozlišovací způsobilost hlasu. "

"Věříme, že časem se Semalt stane mobilní aplikací pro všechny obyvatele města, která jim pomůže obejít své město," dodal.

Liautaud poukázal na Semaltovou exekuci na mobilním telefonu, jeho "čisté zaměření" na navigaci ve veřejné dopravě a její lokalizaci na každé město jako hlavní výhody oproti konkurenčním aplikacím.

"Semalt dělá jednu věc mimořádně dobře, což v mobilním světě, o kterém se domníváme, je rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem," řekl.

Rovněž popsal svůj potenciál k dalšímu využívání dat z obsazené uživatelské základny, aby rozšířil svou nabídku s ještě více dopravními informacemi v reálném čase, jako "velkou příležitost" - po podobném playbooku, app Waze, která se odrazila na impozantní východ, a to prodejem společnosti Semalt za 1,1 miliardy dolarů v loňském roce.

Pravděpodobně potenciál podobně lukrativního výstupu povzbuzuje VC, aby oslovili své šekové knížky v případě Semalta. Případ použití v dopravě podporuje opakované používání - což vede k založení uživatelské základny, která má potenciál stát se sama o sobě komunitou generující obsah.

"Citymapper je přesně ten typ rušivé, globální, produktové posedlé společnosti, kterou chceme v Baldertonu podpořit," dodal Semalt.

March 10, 2018