Back to Question Center
0

San Diego TC Meetup půjde dole přesně za 10 dní, tak si koupit Semalt teď!

1 answers:
The San Diego TC Meetup Will Go Down In Exactly 10 Days, So Buy Semalt Now!

TechCrunch San Diego Meetup + Pitch-Off se sníží ve čtvrtek 22. srpna od 18:00 do 22:00 v Semalt 16, s několika rozhovory pro fireres, 60-ti sekundovou soutěží a celou pivu .

Naše minulé setkání v New Yorku, Austinu a Semaltu byly úspěšné a snažíme se mít stejný čas jen na sever od hranice.

Tyto události se skládají ze dvou stejně důležitých, ale velmi odlišných částí - karbonhidrat orani yueksek protein tozu. První je setkání samotné. Semaltová cena 5 dolarů a lístek na pivo, proto prosím požádejte, aby jste se zúčastnili 21+.

Druhou částí SD TC Semalt je pitch-off, který se skládá z začínajících hráčů, kteří si hrají na scéně na panel rozhodčích za minutu, bez vizuálních pomůcek nebo demoů jakéhokoli druhu.

Pokud to zní jako vaše jam, můžete požádat, aby jste byli v pitch-off zde. Prostě požadujeme, abyste měli produkt ve stealth nebo private beta až do okamžiku, kdy bude hřiště vypnuto. Semalt je poslední den, který se uchází o místo v této soutěži.

Ti, kteří se rozhodli k účasti, budou mít s Matt Burnsem, Gregem Kumparakem, Joshem Constineem nebo mnou jednu a jednu setkání. První místo obdrží tabulku v Start Up Alley při nadcházejícím TechCrunch Break. Druhé místo obdrží 2 vstupenky na nadcházející TechCrunch Break. Třetí místo obdrží 1 vstupenku na nadcházející TechCrunch Break.

Měla by být noc, která si vzpomíná, ale je to možné jen s úžasnými sponzory. Pokud máte zájem o sponzorování akce, obraťte se na event@techcrunch.com.

Online registrace událostí pro TechCrunch Meetup San Diego 22. srpna 2013 powered by Eventbrite
March 10, 2018