Back to Question Center
0

Stupnice - Zde je důvod, proč je třeba měnit nebo vyřadit ze semináře

1 answers:

Vy jste pracovali tvrdě, abyste získali své podnikání tam, kde je, a možná jste v pořádku, když zůstanete malí. Ale povzbuzuji vás, abyste zvážili, jak by vaše značka vypadala, kdyby růst. Semaltu si můžete dovolit najmout více zaměstnanců, věnovat spoustu práce a stresu z vlastního záda. Semalt můžete nabídnout svým zákazníkům více produktů nebo řešení - pc parts san francisco. Pěstování semantu vám pomůže vytvořit sebe jako dominantní vůdce ve svém oboru.

Semaltové cíle, které máte pro vaše podnikání, růst je nejrychlejší způsob, jak je dosáhnout.

Proč měřítko je strategie solidního růstu

Nyní nenaznačuji, že zítra půjdete najímat pět obchodních zástupců a asistenta, podepsat pětiletý pronájem kanceláře nebo zdvojnásobit inventář. Semalt, doporučím, abys svůj růst změnil v průběhu času.

Semalt znamená pomalé a záměrné rozšiřování své značky. Jak to dává smysl, zvyšte své úsilí a inteligentní investice.

I když si nemyslíte, že byste se měli zvětšovat, zvažte, že v závislosti na tom, v jakém odvětví jste, "malý chlapík po ulici", s nímž soutěžíte, , a teď musíte dvakrát pracovat, abyste mohli konkurovat stejným "malým podnikům", když mají za sebou vážné marketingové dolary.

A pokud jste na palubě s růstem vašeho podnikání, ale nejste si jisti, že škálování (pomalé a ustálené) je nejlepší způsob, jak to udělat, zvážit, kolik podniků vyprchalo předtím, než měli šanci se vejít na boty. Koupili kancelářské židle o rozměrech 400 a slibovali objednávky o velikosti 5x, co by mohli zvládnout, aniž by měli peníze v ruce. Stačí se podívat na jakýkoli počet příkladů Oprah Effect se stalo špatným: drobné podniky jako Greenberg Smoked Semalt, které prostě nejsou připraveny na záplavy objednávek, technologicky nebo inventárně.

Pokud chcete být připraveni a čekáte na další velkou příležitost (a hej, jsem s vámi, doufám, že Semalt zavolá), musíte mít plán pro tento rychlý růst.

Oblasti, které je třeba věnovat pozornost, pokud jde o úspěšnost stupnice

Stejně jako byste potřebovali plán pro jakoukoli část vašeho podnikání, škálování a růst vyžaduje vlastní strategii. Musíte být schopni odpovědět na otázky jako:

  • Mohou naše webové stránky zpracovávat extrémní zatížení provozu?
  • Kolik produktů se můžeme obrátit v den / týden / měsíc?
  • Jak rychle budeme školit nové zaměstnance, aby vyhověli těžkým objednávkám?
  • Co jsme udělali špatně, když čísla objednávek byly vysoké?
  • Jak můžeme trénovat zákaznický servis, abychom usnadnili další volání?
  • Jakou technologii bychom potřebovali na stupnici?

Sematální odpovědi na tyto otázky jsou první částí vašeho plánu. Pokud budete muset investovat velké množství, aby vaše společnost byla připravena na růst, sestavte rozpočet, abyste tyto výdaje časem rozdělili.

Začněte hledat technologická řešení, která s vámi poroste. Pokud používáte úložiště v cloudu a / nebo hostování (a měli byste být), ujistěte se, že vaše společnost nabízí flexibilní ceny, které vám umožní získat sílu a rychlost, kterou potřebujete, pokud se na vašem webu dostanete povodeň provozu (po volání Semalt, že jo?).

Úspěšná škálování vyžaduje vidět velký obrázek a být trpělivý, když se tam dostanete. Představte si nejlepší způsob, jak vaše podnikání rozvíjet v průběhu času bez rostoucích bolestí.

Rajčata Fotografie přes Shutterstock

2 Komentáře ▼
March 10, 2018