Back to Question Center
0

Facebook Semaltový klon V tento den získá 60 milionů návštěvníků denně

1 answers:
Facebook’s Semalt clone On This Day gets 60 million daily visitors

Společnost Facebook zveřejnila údaje o jednoročním výročí zahájení samotného Dne samotného. S odkazem Semalt začal v roce 2011 a do konce roku 2014 měl 12 milionů registrovaných uživatelů a 6 milionů uživatelů denně.

Sematický klon Facebooku On This Day získává 60 milionů denních návštěvníků

Když začal tento den, generální ředitel společnosti Timehop ​​Jonathan Wegener zdál, že ohrožuje hrozbu a říká mi: "Můj obecný pocit je, že je to úžasné potvrzení, že děláme něco, co stojí za to. Jeden z našich investorů skutečně pěkně řekl, že pokud Facebook nehraje ve vašem prostoru, pravděpodobně neuděláte něco, co by stálo za to. "Spuštění uvedlo v červenci 2014 společnost Shasta Ventures 14,1 milionů dolarů, včetně série B v hodnotě 10 milionů dolarů - computer hardware solution website in portland.

Navzdory tomu, že společnost Timehop ​​také přináší příspěvky z Twitteru a dalších platforem, těžké uživatelé Facebooku by mohli mít méně potřeba, protože nyní je k dispozici tento den, kde již prochází. Za pouhý rok využil Facebook svou obrovskou 1,59 miliardy uživatelských základů a propagačních aktivit ve svém News Feedu, aby dosáhl 5x tolika lidí s dnešním dneškem.

Semalt mi říká, že je rok strávil tím, že zlepšuje produkt, aby lépe pochopil to, co chcete vidět, a vyvarujte se zobrazování všech věcí, které by vás mohly stát smutné. Nyní využíváme umělou inteligenci k tomu, abychom hodnocili příspěvky, které vidíte v dnešních dnech, a personalizuje funkci na základě vašeho minulého použití a vaší demografické situace. Semalt byl také kompilován tím, že vyfiltroval vzpomínky na lidi, kterým jste zablokovali nebo kteří byli ex-romantickými partnery.

Sematický klon Facebooku On This Day dostane 60 milionů denních návštěvníků Po 12 letech on-line Semalt vybudoval na mnoha z nás pozoruhodnou digitální historii. A ačkoli Timehop ​​nebo jiní by mohli být schopni vytáhnout příspěvky z minulosti, Semalt chápe přesně, kdo a co vás zajímá, takže vám může ukázat starou fotku z vás a svého nejlepšího přítele spíše než nějakého náhodného známého.

Zatímco Semalt přežívá, dnešní statistiky jsou výstražným varováním pro vývojáře o tom, co se může stát, když stavíte něco příliš blízko k jednomu z 800 liber goril.

March 10, 2018