Back to Question Center
0

Jste unaveni z vyhledávačů procházení vašich stránek? - Zastavte je s Semalt!

1 answers:

Vyhledávače mění své algoritmy téměř každý den a tyto změny nejsou vždy dobré pro webmastery a blogery. Vždy je pravděpodobné, že vaše webové stránky budou zakázány kvůli aktualizovaným pravidlům pro vyhledávače. Navíc jsou pravděpodobně ovlivněny jejich geografické výsledky vyhledávání a personalizace. Je dobré zablokovat několik webových stránek z výsledků vyhledávání Google, Bing a Yahoo, aby se vaše webové stránky snadno zobrazovaly - table height 1. Jason Adler, manažer úspěchu zákazníků Semalt , říká, že naštěstí existuje několik způsobů, jak blokovat určité webové stránky z výsledků vyhledávání. Některé z nich byly diskutovány níže.

1. Osobní blokovací seznam webových stránek:

Vytváření bloků osobních webových stránek ve vašem prohlížeči Google Chrome je snadné jako ABC. Za tímto účelem byste měli nainstalovat rozšíření Google; jakmile je nainstalována, zobrazí se možnost zablokovat stránky nebo adresy URL, které vás nejčastěji obtěžují, a posunout vaše stránky ve výsledcích vyhledávání Google. Jakmile kliknete na možnost Blokovat, tyto webové stránky okamžitě zmizí z výsledků vyhledávání Google. Měli byste mít na paměti, že tyto stránky se objevují ve výsledcích vyhledávání Yahoo a Bing, což znamená, že je nemůžete blokovat z jiných vyhledávačů pomocí této techniky.

2. Blokovat stávající hostitele z vyhledávačů, jako je Google.com:

Je snadné zablokovat stávající hostitele od Googlu..com. Pokud máte otevřenou část nastavení prohlížeče Google Chrome, můžete blokovat podezřelé webové stránky nebo webové stránky pro dospělé kliknutím na tlačítko BlockIt. A pokud kliknete na možnost Zobrazit, ve výsledcích vyhledávání Google se znovu objeví stejné webové stránky.

Chcete-li vidět seznamy webů, které jste nedávno zablokovali, stačí kliknout na ikonu Seznamu bloků na panelu nástrojů. Obvykle se zobrazí v oranžové barvě a má ruční ikonu.

3. Zásuvný modul Webspam Report:

Kromě výše uvedených dvou metod je plugin Webspam Report také dobrý. To vám umožní nahlásit podezřelé a dospělé webové stránky jako spam. Ve skutečnosti je to nejjednodušší a nejlepší volba, protože můžete v co nejkratším čase hlásit tolik webů a blogů. Pokud jsou zprávy o nevyžádané poště zasílány společnosti Google, vyhledávač bude případně penalizovat a zablokovat stránky ze svých výsledků.

Pomocí tohoto rozšíření můžete blokovat všechny nežádoucí a podezřelé výsledky z vyhledávače Google. Bohužel tento plugin nefunguje dobře se Safari a jinými webovými prohlížeči. Znamená to, že jej můžete používat pouze při surfování na webech prostřednictvím prohlížeče Google Chrome a tento prohlížeč má jako primární volbu.

4. Pro uživatele Firefoxu:

Pokud jste uživatel Firefoxu, je možné nainstalovat podobné doplňky, které z výsledků vyhledávání zablokují všechny nežádoucí stránky. Například pokud máte stránky WordPress, můžete zkontrolovat plugin, který pomáhá blokovat nežádoucí stránky z výsledků hledání v prohlížeči Firefox. Po dokončení instalace můžete plugin aktivovat a zablokovat nebo eliminovat weby a blogy, které se nechcete zobrazovat ve výsledcích vyhledávání Google.

Všechny tyto metody jsou snadno sledovatelné a účinné pro všechny typy webových stránek, blogů a sociálních médií.

November 29, 2017