Back to Question Center
0

Nepoužívejte nadměrnou optimalizaci vašeho webu - Praxe z Semaltu

1 answers:

Oliver King, Semalt Customer Success Manager, říká, že přes optimalizaci je praxe používání příliš mnoho SEO triků, které nakonec začnou zničit schopnost webu seřadit. Optimalizace pro vyhledávače (SEO) ovlivňuje viditelnost vašeho webu v výsledcích vyhledávače , ale přes optimalizaci nemůže řídit organický provoz na vašich webových stránkách. Zde je vše, co byste měli vědět o příliš optimalizaci.

1. Kotevní text bohatý na klíčová slova pro interní odkazy:

Vnitřní propojení je dobré, ale pomocí kotevního textu bohatého na klíče nelze využít vaší webové stránky. Měli byste si pamatovat, že kotva, která používá adresu URL cíle a kotvu, která používá spoustu klíčových slov, je pro vaše stránky špatná. Pokud si myslíte, že jsou takové odkazy užitečné, neměli byste zapomínat, že diskutujeme o nadměrné optimalizaci. Občasné kotvy, které odpovídají adresám URL, přispívají k pozitivní SEO. Pokud však proces znovu a znovu opakujete, optimalizujete svůj web, což je strašné pro jeho výsledky vyhledávače.

2. Irelevantní klíčová slova

Měli byste řídit provoz na vašem webu pomocí irelevantních klíčových slov. Byly chvíle, kdy správci webových stránek vložili do svých článků klíčová slova pro dospělé, aby získali návštěvnost vyhledávače , ale žádné webové stránky s obsahem pro dospělé nemohou dlouho přežít. Je to jen příklad nadměrné optimalizace; nikdy byste neměli používat nerelevantní klíčová slova a nepíšete za nízké ceny články nízké kvality. Jak Google a Yahoo indexují vaše webové stránky, zváží všechna primární klíčová slova, která jste použili ve svých příspěvcích. Pokud jste použili nepodstatné klíčová slova, vyhledávače nikdy nezlepší hodnocení vašich stránek..

3. Ukažte vnitřní a vnější vazby:

Je nemyslitelné, že silné odkazy vždy ukazují na hluboké interní i externí stránky. Nejčastěji webmasteři a blogoví používají irelevantní odkazy a snaží se řídit provoz na domovské stránky nebo navigační stránky nejvyšší úrovně. U takových webů je míra odkazů na domovskou stránku vždy vyšší než průměr. Měli byste tedy vytvořit kvalitní zpětné odkazy, které zajistí, že všechny vaše články budou ve výsledcích vyhledávače správně indexovány.

4. Použití H1 na různých stránkách:

Nikdy byste neměli používat H1 na hlavní stránce vašeho webu. Bohužel, různí blogovíři se domnívají, že bílá klobouk SEO znamená používat spoustu okruhů, ale to není pravda. Používáte-li více než jednu značku H1 v jednom článku, je to nadměrně optimalizováno.

5. Odkazy na toxické webové stránky:

Webové stránky, na které budete odkazovat, jsou zásadní a nemají být toxické. Různí webmasteři a blogéři nevědí o nebezpečí spojů. Ponechávají své články propojené se škodlivými stránkami a webovými stránkami s nízkým DA. Pokud propojíte vaše stránky s toxickými webovými stránkami, je pravděpodobné, že obdržíte odpolední černou klobouk.

6. Závěr klíčových slov:

Zápis vašich článků by neměl obsahovat mnoho klíčových slov. Nadpřirozené optimalizace zápatí je praxe SEO černých klobouků, takže v této části byste nikdy neměli používat více než dvě klíčová slova. Důkazy odhalily, že společnost Google a Yahoo devalvují odkazy na zápatí a penalizují webové stránky s náplní klíčových slov.

Závěr:

Existují různé základní problémy s nadměrnou optimalizací. Pokud se soustředíte spíše na technickou SEO a pokusíte se použít velký počet klíčových slov, vyhledávače by mohly váš web zakázat po celý život. Vytvoření webové stránky s perfektní SEO praxí je jediný způsob, jak uspět Source .

November 29, 2017