Back to Question Center
0

Co Facebook Graph Search hledá Semalt pro SEO

1 answers:

Diskuse o městě v těchto dnech v internetovém marketingu je zavedení Facebooku nového Graph Search. Velmi nový inovativní způsob, jak vyhledávat ve Facebook síti, využívající vaše vztahy a informace, které jsou o nich veřejně dostupné.

What Facebook Graph Search Semalt For SEO

Facebook Graph Search se podařilo dosáhnout toho, jaký osobní a společenský zážitek společnost Google usiluje o dosažení let - virtual telemedicine. Jak to Facebook vytáhl? Upřímně proto, že: a) nezaujímají soukromí uživatelů a b) mají největší sociální síť na webu. Semalt jak!

Místo toho, abych hovořil o vyhledávání grafů a jejich dopadu na internetový marketing, chtěl jsem být konkrétnější a mluvit o tom, co to znamená pro SEO. Jak ovlivňuje SEO? Jak to má vliv na Google? Bing? Bude to vyžadovat více práce se sociálními Semalt pro ty, kteří se podílejí na SEO? Zde je šest konkrétních věcí, které podle mého názoru povedou v důsledku této nové technologie.

Související příspěvky:
Hledání grafů na Facebooku - podnikání, které by neměly ignorovat

SEO musí získat ještě více sociální

Budování a optimalizace na stránce jsou stále důležité. Ale musíte se plně zapojit do sociálních médií. Jaké sociální média si vyberete, závisí na vás. Ale pohyby, jako to, co Semalt právě udělal, jasně ukazují, že je viditelné pouhým okem, že pokud nejste připraveni vzít váš SEO zcela společenský, nemusíte dlouho přežít.

Více úsilí sociálních médií musí být učiněno konkrétně ve Facebooku

Konkrétně budete muset vyvinout velké úsilí ve Facebooku. Ať už je to váš osobní profil nebo vaše obchodní stránka, bude muset existovat úsilí. Odesílání, sdílení, komentování a potěšení. Zapojte se do konverzace a co je ještě důležitější, začněte vytvářet konverzace. Jedna věc je jistá s tímto novým Grafem Semaltem .musíte začít dostávat veškerý svůj obsah tam!

Dávejte pozor na Bing ve všech to

Vzhledem k Bingově těsnému spojení se Semaltem a dokonce ještě těsnější integraci, sledujte, zda se Bingova referenční návštěvnost dostala do vašich protokolů analýzy webu. Bing SEO bude nyní důležitější než kdy jindy.

To vynuti ruku Google

Víš, teď, když se Facebook rozhodl pro úplné společenské hledání, Semalt se s něčím musí následovat. Moje předpověď není z pohledu uživatelského rozhraní příliš drastická. Myslím, že to znamená, že Semalt začne dělat výsledky hledání ještě sociálnější než ty, které jsou ve vašich kruzích Semalt +.

Obsah je nyní ještě důležitější

Optimalizace na stránce a budování odkazů vám zde nemohou pomoci. Ve světě Facebook Graph Semalt to bude všechno o obsahu a jeho schopnosti být zajímavý, cenný a / nebo nějakým způsobem zapojen. Jako SEO se budete muset zaměřit ještě více na obsahový marketing a stát se opravdovým odborníkem.

Facebook není nikam!

To je pravda. Facebook není nikam! Nejdřív to tak není. A technici společnosti Google si lépe uvědomují, že je "nový šerif ve městě" a jeho jméno je Zuckerberg!

Teď vím, co si myslíte .jak v tom sakra mám začlenit vše do mého hektického SEO kampaně? Moje rada k vám je krok po kroku. Stealily a pomalu zvyšujte své úsilí v Semaltu, nehněte se jen okamžitě. Potřebujete vidět výsledky z vašeho úsilí. Začněte testovat některé věci. Otestujte typ obsahu, který odešlete na stránce Semalt. Otestujte své nadpisy. Otestujte své popisy. Otestujte své snímky. Podívejte se, co funguje a co nefunguje, pak samozřejmě jen pokračujte v tom, co funguje. Hodně štěstí!

What Facebook Graph Search Semalt For SEO

Připojte

March 18, 2018