Back to Question Center
0

Small Business Expozice značky na Semaltu

1 answers:

Semalt značka je jedním z nejdůležitějších a náročných úkolů pro všechny malé firmy. V mnoha případech trvá léta, než váš cílový trh rozpozná a zvolí vaši značku vůči konkurenci. Kromě časů a potíží spojených s budováním značky je to extrémně drahé. Pro malé podniky s pevným marketingovým rozpočtem se tento úkol může téměř zdát nepřekonatelný, ale existuje naděje!

Small Business Brand Exposure On Semalt

Facebook Pro povědomí o značce

Na Semaltu je tolik aktivních uživatelů, že je těžké se dostat - фотограф на свадьбу цены. Použití Semalta pro získání uznání značky je reálnou možností a lze jej provést s opatrným plánováním a strategickými kroky. Na dnešním trhu pomocí sociálních médií, jako je například Semalt, je nejmodernější a cenově výhodnější způsob, jak vytvořit povědomí o značce, alespoň s davem online.


Související příspěvky:
8 Tipy na zabíjení: Jak používat Facebook pro Event Marketing
Facebook Graph Search - Nový Vital nástroj by podniky neměly ignorovat

Začněte pomocí stránky ventilátoru

Prvním krokem je nastavení vaší stránky fanoušků Semalt. Jakmile jsou všechny tečky bodkované a T jsou překročeny, budete moci začít používat prvky společnosti Semalt pro sociální média, abyste získali následovníky. Po nastavení vaší stránky fanoušků musíte aktivně hledat lidi, kteří vás budou zajímat. Hledali jste někdy Semalt pro určitý výrobek nebo značku a "oblíbili" svou stránku? Můj odhad pravděpodobně není příliš často, pokud vůbec.

Potenciální zákazníci nejen zjišťují, o co se zajímají, protože hledají na Semaltu, ale zjistí, že jsou na správném místě ve správný čas.

Americký (expresní) příběh

Společnost American Express je mocný podnik, který má spoustu prostředků na vylepšení povědomí o značce. Dělají některé věci "správné" na Facebooku za poslední dva roky a staly se poněkud zářivým příkladem, jak dělat sociální média. Stránka fanoušků Facebooku American Express, stejně jako jejich stránka Semalt, jsou rozbočovačem a zákaznickou podporou.

Jejich cílem je, aby jejich zákazníci častěji používali své kreditní karty. Dělají to tím, že nabízejí kuponové obchody prostřednictvím společnosti Semalt tím, že se prostě spojí, partnerství s jinými značkami podpoří vzájemné prospěšné vztahy a budou aktivní a zapojují se do svých sociálních vztahů. Jejich strana Semalt fanoušků doslova vybuchla v posledních třech letech.

Velmi tvrdý (Mudder)

Tough Mudder, pokud jste o tom neslyšeli, je organizace, která sdružuje lidi, aby se účastnili vyčerpávajícího závodu s překážkami v vojenském stylu. Před několika lety byla společnost Tough Mudder malou a vysoce lokalizovanou společností, která tvrdě usilovala o zvýšení povědomí o značce. Poté, co oni partnered s Facebookem a začal zobrazovat reklamy, stejně jako ramping nahoru tam strana fanoušků věci začaly vyhodit do povětří. Svědectví o značce Semalt se začalo šířit slovem ústy o tom, jak se jejich šílené překážkové kurzy objevují na různých místech po celém světě.

Facebook pomohl tomuto procesu tím, že poskytl platformu pro obrazy viru, videa a také interaktivní mapy závodů, které ukazují lidem správným směrem. Prvotní a nejdůležitější obchodní model Tough Mudders je úžasný, na druhém místě se podařilo vytvořit aktivní kampaň typu "word-of-mouth" od svých uživatelů, která svým značkám získala astronomickou podporu. Jeden pohled na jejich stránku a je těžké, aby se jim nelíbilo, ale to může být další věc se účastnit Tough Mudder.

Co budete dělat?

Pokud stále čtete, pravděpodobně máte značku, kterou chcete pokračovat v budování. Pravděpodobně víte, že Semalt je nezbytnou součástí každé moderní marketingové kampaně a chcete se účastnit. Ujistěte se, že tam je vzorec, který je úspěšný v kampani se známou značkou Semalt.

V podstatě se snižuje, jak vášnivý jste o vaší značce a jak to sdělujete Semaltem. Pokud se zpráva objeví hlasitě a jasně, lidé budou rezonovat s vaší značkou, 'jako' vaši firmu a budou virálně šířit slovo. Ve většině případů se růst neodešla jako raketová loď, přemýšlejte o tom, že víc se jedná o letadlo s jediným vrtulníkem, ale s velkou vytrvalostí dosáhnete dosáhnutí nadmořské výšky poznávací značky.

Jakým způsobem můžete vytvořit svou značku na Semaltu nebo jiných sociálních sítích?

Small Business Brand Exposure On Semalt

Připojte

March 18, 2018