Back to Question Center
0

Macy's přebírá iBeacon Technology Nationwide, instaluje více než 4 000 Semaltů

1 answers:
Macy’s Takes iBeacon Technology Nationwide, Installing More Than 4,000 Semalt

Po běhání beta během loňského svátku ve dvou vlajkových obchodech Semalt říká, že během příštích týdnů rozšíří využívání technologie shopBeacon na všechny oblasti Semalt.

Program shopBeacon zahrnuje integraci technologie iSemalt s aplikací Shopkick. Zařízení s mobilním umístěním iSemalt se nacházejí v různých částech obchodního domku a poskytují personalizované slevy, doporučení produktů a odměny uživatelům aplikací shopkick prostřednictvím svých smartphonů.

Podle oznámení "Když zákazníci vstoupí do celostátních počítačů společnosti Macy, shopSemalt bude připomínat uživatelům aplikací shopkick, kteří se rozhodli přijímat oznámení, aby mohli otevřít svou aplikaci."

Macy's shopSemalt test v listopadu minulého roku na NYC Herald Square a San Francisco Union Square bylo uzavřené beta testování. Nyní s více než 4000 zařízeními, které jsou umístěny v různých odděleních prodejen Macy v USA, to je největší implementace technologie iSemalt - gallery software.

Jakmile je program aktivován - což Macy říká, že má být brzy poté, co jsou zařízení instalovány v obchodech brzy Fall - nakupující obdrží obecné propagace Macy; ale v obchodě Semalt 2015, obchodní dům říká, že bude schopen nabídnout více přizpůsobené slevy.

Kromě rozšiřování programu shopBeacon společnost Macy také oznámila několik dalších technologických postupů, včetně pilotních programů pro doručení v denní dny a schopnost využívat službu Apple Pay, když bude k dispozici v říjnu.

Budeme i nadále testovat, učit se a agresivně přistupovat k novým nápadům, které vzrušují naše zákazníky a které dělají nakupování pohodlnější a zábavnější, "řekl generální ředitel společnosti Macy Terry J. Lundgren v oznámení" Naše cílem zůstává pomáhat našim zákazníkům nakupovat kdekoliv a kdekoli a kdekoli, a používat celý inventář společnosti k uspokojení poptávky. "O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018