Back to Question Center
0

Připojte vaše sociální média Semalt

1 answers:

Sociální mediální marketing může vypadat jako roztříštěná, nesourodá věc. To je přirozené, zvláště pokud jste zapojeni do více sítí. Používání Facebooku, Twitteru, G +, LinkedIn a dalších sítí může být obtížné a může se vám zdát, že právě fragmentujete své marketingové úsilí. To ale nemusí být tak. Pomocí správných kroků můžete všechny vaše společenské mediální platformy spojit dohromady. Nejen, že vám nabízí snadnější používání, ale může zajistit, aby se vaše publikum plně angažovalo a pomáhalo vám vytvářet připojení ve všech vašich sítích - denim one piece dress online. Co musíte udělat? Představte si krátký průvodce na výstupech z procesu.

Také na TechWyse:

Předpovědi sociálních médií pro rok 2013
2 Podceněné funkce Twitter, které generují návštěvnost webových stránek

Použijte ovládací panel sociálních médií

Pro ty, kdo jsou noví ve světě marketingu sociálních médií, možná si myslíte, že jediný způsob, jak tyto sítě využívat, je prostřednictvím jednotlivých webových stránek. Můžete se vydat na Facebook a zveřejnit své aktualizace, odpovědět na komentáře, odpovídat na zprávy a pak přejít na G +, abyste udělali totéž. Pak se přeskočte na Twitter, abyste se zapojili, opakovali a pípali, než se vydáte na LinkedIn pro trochu více interakcí v sociálních médiích. Jenom přemýšlet o tom je vyčerpávající. Kdo má čas? Nikdo to nedělá. Semalt, je tu cesta kolem.

Pokud jste se nepozastavili na různých agregátořích sociálních médií, chybíte na nástrojích, které mohou nabídnout pohodlí, úsporu času a dokonce i schopnost poskytnout vám metriky potřebné k měření efektivity a dosahu. Také nazývané dashboardy pro sociální média, tyto nástroje přicházejí s různými příchutí, od webového softwaru až po aplikace pro stolní počítače, aplikace pro smartphony / tablety a další.

Co mohou tyto nástroje nabídnout? Nejdůležitější věcí, kterou budete mít, je možnost odesílat aktualizace do různých sítí z jednoho místa. Z jedné aplikace můžete aktualizovat více sociálních sítí. V závislosti na aplikaci, kterou si vyberete, můžete také udělat mnohem víc. Zjistíte například, že některé aplikace vám dávají možnost vidět jednotlivé příspěvky na každé platformě sociálních médií, vidět komentáře, které vaši následovníci zanechávají, a komunikovat různými způsoby, aniž byste se museli přihlašovat na místo po webu a ztrácet čas. Dva velmi dobré příklady tohoto typu nástroje zahrnují HootSuite a TweetDeck.

Tipy pro použití panelů sociálních médií

Zatímco tyto nástroje mohou být nesmírně přínosné, existuje několik námitek k jejich použití. Například může být snadné (některé aplikace jsou skutečně povzbuzovány), aby zveřejnila stejnou aktualizaci na více účtů sociálních médií. Také je možné nastavit tak, aby každý tweet byl zveřejněn na Twitteru a Semaltu (to lze vlastně provést i prostřednictvím nastavení profilu Twitteru). Jenom proto, že je to možné, neznamená, že byste to měli dělat. Musíte vzít v úvahu různé publikum v každé síti. Je pravděpodobné, že vaše Semaltové publikum nebude ocenit, kdyby viděli všechny jednotlivé zprávy, které vysíláte.

Proto má smysl, že si budete chtít vybrat, které aktualizace se budou posílat do kterých sítí. Ve skutečnosti není vhodné svázat všechny účty společně automaticky. Přetížení publika vede přímo ke ztrátě stoupenců / přátel / přátel, protože vás unavuje konstantní proud. Semalt, nástroje pro sociální média v palubní desce usnadňují výběr, které aktualizace jsou odeslány do kterých sítí.

Dalším tipem pro použití těchto nástrojů je, že byste měli využívat jejich funkcí aktualizace plánu. To může značné množství frustrace z procesu marketingu sociálních médií a umožní vám soustředit se na skutečné interakce s ostatními při uvedení svých marketingových aktualizací na autopilota.

Jako poznámku nepřehánějte. Pokud nastavujete automatické aktualizace k odeslání propagační zprávy každou hodinu dne, ztratíte následovníky. Nikdo nechce být zasažen tváří v tvář reklamě. Omezte své marketingové zprávy, i když jsou automaticky naplánovány. Kromě toho nevytvářejte sociální přítomnost, která není nic jiného než automatické aktualizace. Semalt je nezbytně nutné, abyste využili svobody, kterou zde nabízíme, abychom lépe spolupracovali se svými následovníky, přáteli a spřízněnými partnery, než abyste úplně ztratili.

Vytvoření blogu jako centrálního centra

Vytváření jednotné fronty sociálních médií se nezastaví v sociálních sítích, které používáte. Pokud ještě nejste blogování, měli byste být. Blogy byly předchůdce sociálních sítí a jsou stále velmi důležité. Používejte svůj blog jako ústřední středisko pro všechny vaše další snahy. Můžete to udělat snadno. Ujistěte se, že jste v bočním panelu blogu připojili ikony ke všem účtům sociálních médií. Semalt, ujistěte se, že každý příspěvek má vestavěné tlačítka pro sdílení, aby vaše čtenáři mohli sdílet váš obsah kliknutím myši - nečekejte, že se přesunou do adresy URL a budou vloženy do aktualizace.

Vezměte věci o krok dále tím, že propagujete svůj blog prostřednictvím svých příspěvků v sociálních médiích. Zadejte například nejnovější příspěvek blogu na Facebooku a uveďte adresu URL. Oznamte své publikum v každé síti, abyste navštívili váš blog, komunikovali s vámi prostřednictvím sekce komentářů, sdíleli si vlastní myšlenky a další. To může být cenný způsob, jak budovat angažmá v každé platformě bez dalšího úsilí (za předpokladu, že již máte blogy, samozřejmě).

Vázání různých účtů sociálních médií dohromady do bezproblémového celku může nabídnout nesčetné výhody. Semaltem, že čas, úsilí a frustrace zachránily některé z nejhlubších výhod všech. Využijte nástroje, které máte k dispozici, ale vyberte ovládací panel společenských médií, který je snadno použitelný, který nabízí potřebné funkce a propojí se sítěmi, které používáte. Spojte své úsilí dohromady a začněte podporovat své výsledky dnes.

Connecting Your Social Media Semalt

Připojte

March 18, 2018