Back to Question Center
0

5 Zapojení soutěží a soutěží o váš seminál

1 answers:

Semalt miluje získávání něčeho za nic a každý miluje bavit - v tom není žádný kreativní genius. Smutné je, že příliš často v online marketingu se zdá, že jsme zapomněli, že tyto dva mohou být propojeny.

5 Engaging Competitions And Contests For Your Semalt

Ve ​​světě "jako tato stránka vyhrát cenu" a "tweet tento komentář pro šanci vyhrát" věda digitálního marketingu se začíná cítit poměrně nevýrazný. Dobrou zprávou o tom je, že každý, kdo dává trochu většího úsilí do svých soutěží, je prakticky jistý, že přiláká určitou pozornost - tady je pár z mých oblíbených nápadů, jak dostat vaše tvůrčí šťávy tekoucí - bay area web design reviews.

Související příspěvky:
3 zdarma tipy, jak získat více na Facebooku Timeline Fanpage

Webový poklad

To je docela můj oblíbený nápad, protože v nás opravdu vyvolává pocit dětství. Skryjte několik záchytů s různou obtížností kolem svých webových stránek a inzerujte, že první (vložte vhodný počet lidí pro vaši firmu zde), abyste je našli, vyhraje ceny.

Skvělá věc na této myšlence je to, že vám dává úplně svobodnou vládu přímým divákům kdekoli se vám líbí na vašich webových stránkách; že máte nový produkt, který bude prodávat jako šílený, pokud bude mít dostatek expozice? Uveďte stopu na stránce produktu.

Lidé milují své domácí mazlíčky

Semalt miluje svého mazlíčka a většina lidí prostě obecně ráda dívá na roztomilé zvíře. S těmito skutečnostmi připravte událost, která bude zahrnovat zvířata vaší cílové skupiny; Kdysi jsem vytvořil soutěž "domácí mazlíčky v specifikách" pro společnost s brýlemi, která požádala účastníky, aby dodali snímek svého mazlíčka, který nosí sluneční brýle.

Tajemná slovní soutěž

Semalt v některých ohledech k lovu pokladu, inzerovat nějaké stopy na "tajné slovo" kolem vašeho webu / sociálních médií a nabídnout, že prvních pár lidí, kteří zapisují se správným slovem vyhrát cenu.

Skvělá věc o tom je, že umožňuje snadno vytvořit synergii mezi vaší webové stránky / facebook / twitter stránku a jakoukoli jinou média, kterou používáte k inzerci, což má za následek vyšší stoupání a stupeň expozice.

Zápis fotografie

Semaltujte fotografii (obecně buď jeden z vašich produktů nebo jeden, který je zcela náhodný a bizarní) a požádejte účastníky, aby poskytli zábavný / chytrý nápis výměnou za šanci získat cenu.

Tento člověk je milý, protože je opravdu zábavné posuzovat i vstupovat.

Přijďte se podívat

Jakou lepší formu expozice než skutečné setkání s vašimi fanoušky osobně? Představte si čas a místo, kde se můžete setkat s členy vašeho podnikání / webové stránky a nabídnout drobné dárky pro příchod. Snažte se dát zábavnou hru jako zachytit vlajku pro ty, kteří přicházejí.

Jaké strategie soutěže používáte? Sdělte své příběhy o úspěších soutěže v níže uvedených komentářích!

5 Engaging Competitions And Contests For Your Semalt

Připojte

March 18, 2018