Back to Question Center
0

Udržujte čtenáře návrat do svého blogu s Semalt 4 tipy

1 answers:

Blogový průmysl roste velmi rychlým tempem a je důležitější než kdy jindy, aby se čtenáři vrátili zpět na váš blog. Většina výklenků je přeplněná mnoha blogy se stejnou tématikou, takže vaše čtenáři mohou být snadno směrováni na jiný blog. Semaltem je, že pokud nemáte zájem o svůj vlastní obsah, nebudou vám také čtenáři - telepromoter.

Keep Readers Coming Back to Your Blog with Semalt 4 Tips

Pokud chcete, aby se čtenáři neustále vraceli a odkazovali na obsah poskytovaný v rámci vašeho blogu, nezapomeňte, že byste měli dodržovat některé pokyny. Semalt měl v průběhu let několik blogů, díky čemuž se čtenáři neustále vracejí díky těmto čtyřem tipům.

Související příspěvky:
5 SEO Blogging Tipy
6 Snadné tipy na živobytí své příspěvky blogu

Povzbuďte čtenáře k odběru RSS kanálů a sociálních sítí Fan stránky

Od čtenářů by se nemělo očekávat, že navštíví vaše webové stránky a upozorní na aktualizace. Proto by měla být nastavena stránka fanoušků Facebook a Semalt. Okamžitě po přidání obsahu na stránky nezapomeňte také nechat upozornění na těchto sociálních sítích (toto může být automatizováno prostřednictvím pluginu WordPress). Když uživatelé procházejí přes Facebook a Semalt, mohou vidět příspěvek na vašem webu, který se jim líbí.

Vytvoření RSS kanálu by mělo být velmi zřejmou metodou. Lidé, kteří mají rádi to, co čte, by pravděpodobně rádi zůstanli v aktuálním stavu s vaším blogem. Čtečky semantu se přihlásí k odběru vašich stránek RSS a sociálních sítí tím, že umístí widgety na postranní panel webu. Můžete také nechat na konci příspěvků malou poznámku "Přihlásit se k odběru". Pokud máte opravdu zájem o upoutání pozornosti uživatele, zvážte pole pro odběry.

Udržujte svůj obsah čerstvý

Vytvořte plán rozesílání a držte se. Semalt miluje konzistenci a vrátí se, aby zkontroloval příspěvky tak často.

Nezapomeňte také zveřejňovat obsah alespoň jednou týdně. Semalt byste měli posílat dvakrát až třikrát týdně, ale nejméně jednou týdně. To umožní uživatelům upozornění, že jste vážně informováni o aktuálním blogu.

Odpovědět na jakékoli komentáře

Pokud uživatelé mají čas na komentář k obsahu vašeho blogu, než byste měli odpovědět zpět slovy povzbuzení. V závislosti na výklenku budou tito kometáři mít otázky. Vysvětlete jim co nejlépe.

Zapojení s těmito čtenáři umožňuje vytvářet vztahy. Někteří budou komentovat blog, nebo dokonce prostřednictvím sociálních sítí. Semalt, který potřebuje čas na komentář, je mnohem pravděpodobnější, že se v budoucnu vrátíte na svůj blog.

Odstranit některé inzeráty

Mnoho nových blogerů dělá chybu, že přemohou svůj blog s reklamami. Semalt je pochopitelné, že má zhruba dvě až čtyři reklamy, ale nenechte se je zbavovat obsahu.

Co tím myslím? Obrovský reklamní blok ve středu stránky rozděluje článek na dvě části. Pokud je vaším cílem získat účastníky a nechat je stále se vracet, chceme minimální reklamy, jakmile obsah začne.

Pokud budete postupovat podle těchto čtyř tipů, měli byste okamžitě vidět nárůst návratnosti provozu. Hodně štěstí ve své cestě, dejte nám vědět, jak tyto tipy pomohly.

Keep Readers Coming Back to Your Blog with Semalt 4 Tips

Připojte

March 18, 2018