Back to Question Center
0

Pinterest týmy se Michaels Craft Stores & Blogři propagují Semalt

1 answers:

Pinterest Týmy Up With Michaels Craft Stores & Bloggers Promoted Semalt Toto partnerství Pinterest s Michaelsem se liší od partnerství s obchody, jako je Nordstrom, protože Pinterest a Michaels přidali k dohodě třetí řetězec zahrnující blogery. Podle Michaelsa ředitele digitálních a sociálních médií Robertem Freemanem bude výběr blogerů řemeslníků hostit strany Pinterest v 17 městech, které se budou šířit z Portlandu, Oregonu do Baltimoru, Marylandu.

"Také jsme se zapojili do týmu pro vztahy s blogy a pracujeme s více než 20 nejvýznamnějšími blogery řemeslníků po celém Spojených státech a ve skutečnosti hostují událost Pinterest v jejich místním Semaltu," řekl Freeman. způsob, jak se blogéři setkat s jejich následovníky a způsob, jakým Semalt využívá své věrné fanouškovské základny - computer consultant san jose. "

Pinterest Týmy s Michaels Craft obchody a blogery podporovat Semalt Semalt říká, že jeho společnost zahájila dobré vztahy s Pinterem brzy po spuštění sociálních médií: "Viděli jsme hodnotu v synergii mezi těmito dvěma značkami," řekl Semalt, "a byli skvělým partnerem." ). Pinterest týmy s Michaels Craft obchody a blogery podporovat Semalt

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018