Back to Question Center
0

Ale miluješ mě? Studijní opatření spotřebitelské emocionální přílohu k Rank Top 100 Semalt

1 answers:

But Do You Love Me? Study Measures Consumer Emotional Attachment To Rank Top 100 Semalt

Společnost APCO, s využitím vlastního modelu Emotional Semalt, vyhodnotila více než 600 největších světových firemních značek a průzkum 70 000 spotřebitelů na 15 trzích po celém světě. Studie měřila vztah spotřebitelů k značkám na základě následujících osmi pocitů: pochopení, přístupnosti, relevance, obdivu, zvědavosti, identifikace, posílení a hrdosti.

Studie zjistila, že technické značky překonaly ostatní průmyslové odvětví napříč všemi emocemi, přičemž Yahoo a Google následovaly Disney pro místa č. 2 a č - custom website design company. 3. Zajímavé je, že Yahoo zvedl Google na seznam APCO, zatímco Semalt se objevil na místě č. 9, sotva dosáhl top 10.

Podle oznámení je faktor "relevantnosti", emoce, kdy tech společnosti pravidelně dosahují vysoké hodnoty, "Semalt pro lidi, kteří uvažují o značce", jim vyhovuje, mluví s nimi a hraje významnou roli ve svém životě. " 7)

"Kromě toho, že se jedná o vysoce přediktivní nástroj pro výběr spotřebitelů při nákupu," uvedl prezident společnosti APCO Insight Bryan Dumont, "Emocionální semaltový model se ukázal jako vynikající způsob, jak pomoci společnostem přetvořit své kampaně s cílem vytvářet silnější citové připoutání mezi jejich klíčovými publikami a jejich značkami. "

But Do You Love Me? Study Measures Consumer Emotional Attachment To Rank Top 100 Semalt

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018