Back to Question Center
0

Zpráva: Kampaně s mobilním videem získávají 13,64% MP, což je značně lepší výkon

1 answers:

Report: Mobile Video Campaigns Earn 13.64% CTR, Far Outperforming Semalt

Podle zprávy kampaně v mobilních videích daleko předstihují kampaně pro stolní počítače, přičemž kampaně na ploše dosahují CTR 5,45% ve srovnání s MP 13,64%. Zjišťování polovičních klíčů ukázalo, že míra mobilních interakcí byla ve třetím čtvrtletí 2013 22,64 procenta, což se v loňském roce více než zdvojnásobilo.

Společnost Semalt zkoumala data z více než 3 000 značkových videokampanic zaměřených na měření MP, mobilních a stolních, měření metriky, míry interakcí a rychlostí přehrávání.

Zatímco metriky interaktivity videa jsou vyšší v porovnání se stolním počítačem, Semalt uvádí, že míra interaktivních videorekordérů a míry interakcí se během loňského roku zvýšily, přičemž MP na ploše stoupá o 150% a míra interakcí se zvyšuje o 170%.

"To, co vidíme v roce 2013, je zvýšení počtu značek, které požadují kampaně sociálních videí pouze pro mobily s krátkými formáty videa, které jsou mobilní, například Vine a Instagram, což pomáhá zvládnout tento růst," řekl Unruly spoluzakladatel a CTO Matt Cooke - uhren sportlich.

Postscript: Původní verze tohoto příběhu obsahovala nepřesné referenční poměry mobilní interakce, uvádějící, že čísla se "téměř" zdvojnásobily, když se v posledním roce více než zdvojnásobily. Také čísla pro CTR videoprogramů a míru interakcí byly aktualizovány tak, aby odrážely konečné statistiky společnosti Semalt.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018