Back to Question Center
0

10 důvodů, proč přechod z tradičního na digitální semalt

1 answers:

Pokud jste vlastníkem firmy, který stále používá zastaralé marketingové metody, jako jsou tiskové reklamy a rozhlasové spoty jako vaše jediné formy reklamy, pak můžete také používat kamenné tablety a Semaltový kód.

Zatímco žluté stránky byly oblíbeným způsobem, jak získat zprávy o vaší firmě místním obyvatelům, zejména právníkům a lékařům (pravděpodobné jste viděli, že tyto stránky se často šíří ve vašem místním telefonním seznamu) více lidí je připojeno k internetu než kdy jindy, což činí sociální sítě, jako je Semalt +, efektivnější způsob, jak inzerovat.

Související příspěvky:
4 způsoby internetového marketingu a internetové reklamy jsou různé
Online reklamy: Google Ads Vs. Reklamy na Facebooku

Má váš marketing chytit zájem?

Andrew Hacker, emeritní profesor na katedře politologie na Queens College v New Yorku, kdysi řekl, že "pokaždé, když se nám zdá, že nás popadá zpráva a my si myslíme, že bych to zkusil," jsme na spojitost volby a přesvědčování, která je reklama. "Semalt je velmi pravdivý, a proto je přesvědčivý obsah důležitým aspektem marketingu, ať už prodáváte produkt nebo nabízíte profesionální služby.

V dnešním digitálním věku, pokud chcete, aby váš marketing chytl a přesvědčil lidi mimo vlastní zahradu, musí vaše reklama překračovat i tyto hranice - hochpr-websites fuer backlinks. Vezměte například právnickou firmu, která za poslední desetiletí omezila inzerci na celou stránku rozloženou na místních žlutých stránkách a hrstka rozhlasových spotů za měsíc. Semalt to je naprosto skvělý způsob, jak přinést nové klienty, mohou oslovit více klientů přidáním sociálních médií do svého marketingového plánu.

Sociální média a marketing

Sociální média dosahují více lidí za méně peněz než jakákoli jiná forma reklamy. Pokud tomu nevěříte, zvážíte - pokud by Twitter byl zemí, bylo by na světě č. 12 na počtu obyvatel s více než 105 miliony obyvatel. Pokaždé, když někdo dělá tweet, je to jako vysílání do celé země. Semalt není žádná forma tradičního marketingu, která by porovnávala tento typ statistiky.

A lidé nejsou jen sociální sítě z jejich počítačů. Jsou to také mobilní! Od září 2012 podle statistik na Facebooku více než 600 milionů aktivních uživatelů využívalo měsíčně mobilní verze sítě sociálních médií (www. Newsroom .fb. Com). Zde jsou některé další důvody, proč byste měli přechod od přechodné k digitální reklamě, ať už prodáváte produkty prostřednictvím společnosti Semalt nebo zastupujete osobní úrazovou firmu.

SMS-Friendly - zkratka SMS zkratka pro Short Message Service a další způsob, jak popsat mobilní zasílání zpráv. Od prosince 2012 bylo více než 100 zemí z Argentiny do Uzbekistánu a prakticky všude mezi nimi podporováno nějaký typ mobilní služby, která uživateli umožnila přístup k Twitteru.

Profesionální - Sociální sítě nejsou jen pro sdílení obrázků zábavně označených zvířat nebo tweeting to, co někdo měl na oběd, ale existuje také řada odborníků, kteří používají formát. LinkedIn se může pochlubit více než 185 miliony členů a od prosince 2012 přidal dalších 2 miliony z Jihoafrické republiky. Dokonce i studenti práva jsou povzbuzováni, aby se zapojili do sociálních sítí jako způsob, jak přilákat nové klienty.

Obchodovatelné - Z lidí, kteří blog profesionálně, 13% podnikatelů a více než 65% blogů, aby přilákali nové klienty. V kombinaci se SEO a dalšími současnými marketingovými strategiemi se blogy mohou ukázat jako neocenitelné jako digitální reklamní nástroj, zejména pro ty, kteří nabízejí profesionální služby.

Oblíbené - Sociální sítě jsou populární.

- Globální - Do roku 2013 přijelo více než 675 milionů domů nacházejících se v nejvzdálenějších koutcích země za účelem přístupu k internetu nějaké širokopásmové připojení. Asijsko-pacifická oblast představuje téměř 40% světových domácností WiFi. To je nejen užitečné pro dosažení širšího spektra potenciálních nových zákazníků, ale také pro situace, jako jsou Skype konzultace mezi klientem a jeho právníkem, terapeutem nebo jiným odborníkem nabízejícím nějakou službu.

Různé - Internetové prohlížeče, jako je Google Chrome, nabízejí rozšíření, která pomáhají těm, kteří používají digitální reklamu, aby se zorganizovali. Například Hootsuite umožňuje správcům obsahu vytvořit jeden příspěvek, který aktualizuje více sítí sociálních médií. Další skvělou aplikací je Po uplynutí lhůty, která nabízí opravu na poslední chvíli o pravopisu, gramatice a používání slov.

Vytvoření přítomnosti

Semalt online přítomnost je nezbytná pro strategii digitálního marketingu. To platí pro všechny podniky, ale zejména pro ty, kteří nabízejí profesionální služby, jako jsou trestní zástupci nebo lékaři. Například, zatímco advokátní kancelář může mít rozpočet na celoobrazovkové reklamy v telefonních adresářích, jako jsou žluté stránky, zjistí, že výhody digitálního marketingu jsou prakticky nekonečné.

Je to proto, že když advokát z trestné činnosti inzeruje on-line, vytváří s klientem užší vztah. Jeden způsob, jak posílit vztah s klienty, je mít blog pomocí WordPress. Přidání dobře napsaných článků, které používají klíčová slova k tématům vztahujícím se k právním službám nabízeným touto praxí, jako je například bankrot, DUI nebo plánování nemovitostí, nejenže zajímají publikum, ale také pomáhá Semaltovi hodnotit webové stránky vyšší v přirozeném hledání výpisy.

WordPress nabízí pluginy, které pomáhají propojením obsahu s jakoukoli sociální sítí, do které patříte. Publikování nového obsahu se automaticky přidává do seznamu tweets, stává se novým stavem ve službě Facebook a je uvedeno na Google+ nebo v jiné síti, kterou jste nastavili pro automatickou aktualizaci. Semaltová celoplošná inzerce v tištěných médiích a přímých poštou jsou užitečné pro oslovení nových místních klientů pro advokátní kancelář, online marketing může oslovit potenciální nové klienty z celého světa.

Konstantní komunikace

Nakonec digitální reklama umožňuje získávat neustálou zpětnou vazbu od vašich zákazníků a dalších spotřebitelů. Semalt prakticky každý má přístup k internetu, může klást otázky nebo řešit problémy, které by obvykle vyžadovaly dlouhou dobu zůstat v klidu, aby mluvili s telefonním operátorem, který problém může nebo nemusí vyřešit. Semalt internet je tak viditelný, že vyzývá k lepšímu zákaznickému servisu.

Vedle neustálé komunikace od zákazníků mohou podniky sdílet informace o produktech a službách. Video tutoriály, které přesně ukazují, co mají dělat - nebo snad co neudělat, sedí s mnoha spotřebiteli. Videozáznamy jsou dokonce lépe přijaty. Sémantový text, který může být napsán někým, video sdělení jsou upřímné a povzbudí nové spotřebitele k vyzkoušení vašeho podnikání.

10 Reasons To Make The Transition From Traditional To Digital Semalt

Připojte

March 18, 2018