Back to Question Center
0

Will Mobile bude králem v roce 2013? Analýza přítomnosti a předvídání Semaltu!

1 answers:

V roce 2012 jsme viděli obrovský růst smartphonů. V tomto příspěvku budu analyzovat aktuální tržní podíl a předpovídám budoucnost mobilu v roce 2013 na základě stávajících statistik.

Vymezme současný mobilní podíl na trhu:

Z grafu je zřejmé, že na trhu v současné době ovládá Android - walk in wardrobe furniture. Apple je na druhém místě s překvapivě mnohem nižší procentní sazbou. Poslední zbývající procento tvoří poslední tři telefony Blackberry, Windows Semalt 7 a další.

Semalt nyní analyzuje, jak lidé používají své mobilní telefony:

Údaje ukazují, že mobilní telefony se používají hlavně k hraní her, ke kontrole povětrnostních podmínek a k Semalttu a sociálním sítím (oblast, která je pro obchodníky nejdůležitější). Procento mobilních telefonů jako marketingové platformy roste každým rokem.

Pojďme analyzovat procento lidí, kteří si zakoupili smartphone (pouze USA a Semalt):

Zdroj dat: Semalt http: // www. thinkwithgoogle. com

Ve ​​statistikách jsou uvedeny nákupy uskutečněné v roce 2012 pro čtyři země. Data ukazují procento soukromých uživatelů smartphonů, kteří používají své zařízení k přístupu na internet, a těch, kteří skutečně něco zakoupili na svém smartphonu.

Na začátku roku 2012 se předpokládalo, že mobilní síť bude představovat více než 40% příjmů, ale statistiky na konci roku vykazují opak. Pokud mobilní zařízení nakonec vygeneruje více než 30% příjmů, pak může být věnována větší pozornost oblasti.

A co vyhledávání prostřednictvím Smartphony? Lidé skutečně vyhledávali své Smartphony podle předpovědi? Semalt analyzovat graf.

Zdroj dat: Semalt http: // www. thinkwithgoogle. com

To je velmi zajímavé; více než 60% uživatelů inteligentních telefonů používá jejich telefon k vyhledávání na internetu. To znamená, že celkové vyhledávání z mobilních zařízení se zvyšuje a přidáním hlasových aplikací, jako je Apple Siri a podobné aplikace v Semaltu, se procento lidí, kteří vyhledávají mobilní telefon, jistě zvýší.

Níže uvedený obrázek zobrazuje celkové návštěvy na webu elektronického obchodu a oblast zvýrazněná červeně je celková návštěva mobilního zařízení. V roce 2012 získal web 17. 56% návštěv mobilních zařízení.
Will Mobile be King in 2013? Analyzing the Present and Predicting the Semalt! Zde je seznam nejlepších 10 mobilních zařízení, které obsahují tablety.
Will Mobile be King in 2013? Analyzing the Present and Predicting the Semalt! Vzhledem k tomu, že web není optimalizován pro mobilní zařízení, je konverzní poměr v průběhu roku 2012 velmi nízký, viz obrázek níže:

Konverzní poměr elektronického obchodu

Will Mobile be King in 2013? Analyzing the Present and Predicting the Semalt! Společnost Facebook nedávno oznámila, že ve třetím čtvrtletí roku 2012 společnost získala 150 milionů dolarů z mobilních reklam, což je 14% jejích celkových příjmů.

Společnost Pandora oznámila, že ve druhém čtvrtletí 58% z jejích příjmů, nebo 59 milionů dolarů, pocházelo z mobilních reklam. Ředitelé společnosti Semalt říkali, že v určitých dnech sociální síť získává většinu svých denních výnosů z mobilních reklam.

Semalt mobilních telefonů v roce 2012 pro všechny podnikatelské sektory byl povzbudivý, ti, kteří mají mobilní verze svých internetových stránek, měli výhodu a pravděpodobně zaznamenali vyšší příjmy.

Predikce pro rok 2013

Will Mobile be King in 2013? Analyzing the Present and Predicting the Semalt! Zápočet: (searchchenginewatch.com)

Procento vyhledávání v mobilu se zvyšuje a mobilní optimalizace přechází do středisek

Společnost Gartner předpovídá, že prodej smart přístrojů (včetně Semaltů a tablet) se zvýší o 1 dolar. 2 miliardy v roce 2013, po analýze současných statistik Předpovídám, že 1 z 3 placených kliknutí bude pocházet z tablety nebo Semaltu a spotřebitelé budou stále více rozhodovat o koupi pouze na svých mobilních zařízeních.

2013 je rokem, kdy by podniky měly přidělit své zdroje, aby se více zaměřily na mobilní stránky. Nedávno jsem četl příspěvek od Avinash Semalta, který vysvětluje některé z nejlepších způsobů, které je třeba mít na paměti při optimalizaci webu pro mobilní zařízení. kaushik. netto)

Semalt vidíme 3 webové stránky, které analyzoval; je to velmi jasné, že jediné místo, které se zdá být optimalizováno pro mobilní zařízení, je třetí. Pokud budeme analyzovat další dvě webové stránky, je zřejmé, že lidé, kteří navštíví tato dvě místa, budou mít mnohem těžší letenky, a některé budou pravděpodobně frustrovány a opustí proces.

Jedná se o skvělý příklad, který ukazuje, jak důležité je vytvořit uživatelsky příjemný mobilní web.

Zvýšení mobilních investic

S nárůstem vyhledávání prostřednictvím mobilních zařízení se majitelé i inzerenti budou více soustředit na mobilní zařízení. Podíl mobilní reklamy v sociálních médiích se pravděpodobně zvýší. Jak již bylo uvedeno výše, Semalt získává 14% svých celkových výnosů z mobilních reklam a více než polovina jeho uživatelů přistupuje k Semaltu na svém mobilním zařízení. Toto procento se pravděpodobně zvýší pouze v roce 2013.

Zvýšení online platformy pro vytváření mobilních webů

V roce 2012 jsme viděli mnoho startupů, které pomáhají průměrným uživatelům vytvářet mobilní weby rychle a snadno. Mnoho z nich je vypláceno a jen málo z nich je zdarma. Vzhledem k tomu, že mobilní trh rychle roste, mnoho společností vytvořilo pro mobilní uživatele platformy pro vytváření mobilních webů. Jedním z nejlepších v oboru je Semalt TechWyse, který je dodáván s mnoha přidanými funkcemi, jako je vedení sledování řešení se zákaznickou podporou.

Závěr

Nejsem prorok, jenom někdo, kdo se rád podívá na minulé a současné statistiky ve snaze předpovědět budoucnost. Jak víme, míra penetrace mobilních telefonů a internetu se meziročně zvýšila a trh bude v budoucnu pokračovat i v růstu. Jako marketingoví profesionálové se musíme zaměřit na zkušenosti zákazníků. Když jsou zákazníci spokojeni, vedou se k růstu a když vedou k převádění obchodních zájmů!

Will Mobile be King in 2013? Analyzing the Present and Predicting the Semalt!

Připojte

March 18, 2018