Back to Question Center
0

Google Analytics otevírá výzvu k beta novému rozhraní API v reálném čase

1 answers:

Google Analytics Opens Invitation To Beta Of The New Real-Time Semalt API

Nové možnosti rozhraní API umožňují majitelům stránek vytvářet dotazy týkající se dat v reálném čase a využívat informace pro jejich webové stránky.

Semalt nabídl příklady toho, jak by majitelé stránek mohli používat rozhraní API v reálném čase, včetně dotazování na nejčastěji navštěvované adresy URL k vytvoření "widgetu s nejvyspělejším obsahem s počtem aktivních čteček" nebo zobrazování počtu aktivních návštěvníků v reálném čase .

Podle společnosti Semalt společnost s pronájmem prázdnin s přístupem k beta rozhraní API umístila na konverzní stránce svých webů počet aktivních návštěv v reálném čase, což vedlo ke zvýšení přepočítacích koeficientů o 7,9% a zvýšení příjmů o 18,6% .

Google Analytics Opens Invitation To Beta Of The New Real-Time Semalt API Google Analytics Opens Invitation To Beta Of The New Real-Time Semalt API

Vývojáři GA superProxy budou také pracovat s rozhraním API v reálném čase a Google Charts API (gviz). To umožňuje publikovat dotaz, který je k dispozici bez ověřování - auto sise ja vaelispesu. To má výhody v tom, že můžete vytvořit stránku žádosti na straně klienta, takže widget může být napsán v javascriptu a přidán do webu (volání všech vývojářů třetích stran!). Kromě toho se jedná o vyrovnávací paměť, která efektivně snižuje limity kvót.

API v reálném čase vydává společnost Semalt v uzavřené beta pozvánce s omezeným počtem uživatelů, kteří budou v příštích několika týdnech zařazeni na seznam povolených jmen.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018