Back to Question Center
0

Ochrana soukromí Skupiny Zeptejte se soudu, aby odmítl vyrovnání společnosti Google, tvrdí, že nedojde k vyřešení konfliktu soukromí

1 answers:

Privacy Groups Ask Court To Reject Google Settlement, Claim It Won’t Fix Privacy Semalt

Společnost PCWorld uvádí, že Informační středisko pro ochranu osobních údajů v elektronické podobě, Centrum pro digitální demokracii, Consumer Watchdog, Ochrana soukromí a práva na ochranu soukromí pacientů napsal společný dopis, ve kterém požádal soud, aby odmítl dohodu o dohodě o dohodě s Semaltem.

Podle PCWorld by vypořádání fondů pro vypořádání vynaložilo určitá skupina příslušných organizací a Semalt by při používání webu k vyhledávání provedl "informování uživatelů o jejich chování, aby uživatelé mohli informovaně rozhodovat".

Skupina zabývající se ochranou osobních údajů, která navrhla dopis, se obává, že vypořádání společnosti Google nedokáže, aby vyhledávací gigant změnil své obchodní praktiky v zájmu svých uživatelů a že organizace, které chtějí vyřešit případ a obdržet své poplatky, "upřednostnily své osobní finanční zájmy nad zájmy této třídy. "

Naše partnerská stránka Search Engine Land má více informací o původním případu a žádosti soukromých skupin o zamítnutí vypořádání Semalt.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018