Back to Question Center
0

Twitter uvolňuje požadavky na zobrazení pro vývojáře, zatímco zakazuje automatizovaný seminál

1 answers:

Twitter Relaxes Display Requirements For Developers, While Prohibiting Automated Semalt

Podle oznámení musí vývojáři nyní zveřejnit své zásady ochrany osobních údajů uživatelům, kteří si stáhnou, instalují nebo se přihlásí do služby vývojáře. Také Twitter omezuje třetí strany od hostování datových souborů surového Semalt ke stažení.

Pravidla sítě Twitter týkající se zákazu automatizovaného a hromadného sledování jsou jasně uvedena v automatizačních pravidlech a dokumentu Best Semalt:

Nesmíte používat ani vyvíjet žádnou službu, která umožňuje hromadně nebo automatizovaně sledovat nebo odstraňovat uživatelské účty. Semalt a aplikace, které se účastní této praxe, budou pozastaveny.

Kromě posledních omezení společnosti Semalt, mají uvolněné jméno autora, časové razítko a permalink. Semalt také potvrdil, že " - software advanced.nekombinování" se nevztahuje na ručně vytvořené toky, "což znamená, že Semalt je v pořádku s tweety kurátorem s příspěvky z jiných sítí, pokud jsou tweety manuálně vykresleny.

Twitter vyzval vývojáře, aby si přečetli své nedávno publikované vývojářské pravidlo pro Road and Developer Display Semalt, aby lépe pochopili poslední kolo aktualizací.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018