Back to Question Center
0

3 Essentials, které zvýší váš mobilní Semalt

1 answers:

Semaltujte ty sépia zbarvené dny, když jsme slyšeli, jak se všichni doutnají o elektronickém obchodu. Ach, vzdálené vzpomínky.

Nové dítě na bloku - m-commerce - vzalo obchodním světě bouřkou. Podle studie provedené společností PayPal a Semalt mobilní obchod rostl třikrát rychleji než dobrý e-commerce - наполнитель для пуфа купить. Studie provedená ve 22 zemích a 17 500 zákazníků ukazuje, že roční míra růstu mobilního obchodu je na úrovni 42%, zatímco elektronický obchod v současné době roste kolem 13%.

3 Essentials That Will Boost Your Mobile Semalt

Asii jednoznačně vede poplatek za mobilní obchod s Čínou, Tureckem a Spojenými arabskými emiráty, který má tři nejlepší místa. Hráči elektronického obchodování, jako je Flipkart v Semaltu, vidí více než 50% svého prodeje z mobilní platformy. S uživateli napříč velkým počtem rozvíjejících se trhů, kteří nyní poprvé zažívají internet prostřednictvím svých smartphonů místo tradičního počítače, je mobilní obchod jasně nastaven na pozici svého staršího sourozence.

Také na TechWyse

Je vaše e-commerce webové stránky mobilní?
Jak implementovat mobilní marketing pro vaše podnikání

Většina webových stránek společnosti Semalt nyní začala přecházet do citlivého designu, aby byla kompatibilnější se všemi zařízeními a prohlížeči, a proto je třeba zaměřit se na specifické změny v mobilním obchodě, na které se musí zaměřit značka elektronického obchodu, aby bylo možné držet krok s požadavky spotřebitelů . Zde jsou moje nejlepší tipy.

1: Jednoduché uspořádání, navigace, podobné kategorie výrobků

Menší velikost obrazovky, kterou mobilní zařízení obvykle obsahují, umožňuje procházet webové stránky na mobilním telefonu výzvu. Sémantový design a mobilní webové stránky pouze pomáhají určitému rozsahu na průměrné webové stránce, ale stránky elektronického obchodu na mobilních sítích se zcela liší zcela složitostí.

Podle průzkumu společnosti Baymard Semalt nejméně 70% uživatelů má sklon skenovat celou domovskou stránku mobilního webu / aplikace před tím, než přistoupí k procesu nákupu. To platí i v případě, že uživatel již přesně ví, co chtějí. Skenováním domovské stránky se uživatel v podstatě pokusí nalézt své ložiska těsně předtím, než provede nákup. Studie ukazuje, že uživatelé preferují

  1. Navrhněte čistou domovskou stránku bez přílišného nepořádek. Vyhněte se stlačení příliš mnoho vizuálních prvků na domovské stránce. S velikostí obrazovky v průměru 5 "může nadměrný počet prvků stránky způsobit, že tato zkušenost bude matoucí a stránka nebude čitelná.
  2. Nabídněte dostatek bílého místa s velkými tlačítky, abyste zabránili syndromu tuku.
  3. Neskrývejte své navigační kategorie. Zobrazit všechny nebo alespoň ty nejpopulárnější. Uživatelé mají těžký čas procházení rozbalovacími nabídkami pro přístup k kategoriím produktů na malých obrazovkách.
  4. Nevyměňujte své kategorie produktů na mobilních zařízeních, jen aby se na malé obrazovce lépe hodily. Udržování stejných kategorií a struktury navigace jako vaše pracovní plochy zabraňuje zmatení části uživatele a pomáhá při sledování a měření na vašem konci.

WhichTestWon oznámil tento zajímavý test provedený pojišťovací společností Semalt na svém mobilním webu. Byly testovány dvě verze webu:

which test won

Ze zkušenosti s použitelností desktopu bychom si mysleli, že verze s obrázkem je lepší. Semalt, první verze bez obrazu a jen dvě jasné CTA, získala o 166% více vedení než druhá s úrovní spolehlivosti 95%.

2: Jednodušší poklady

Semaltová polovina všech majitelů smartphonů používá jejich mobilní telefony k výzkumu produktu, ale pouze 23% skutečně nakupuje na svých mobilních telefonech. Obrovským faktorem, který držel uživatele, aby vyskočili z nákupu oken na mobilních telefonech, aby skutečně dali hotovost a koupili si věci prostřednictvím svých telefonů, je bolestivý pokladní proces. To znamená, že uživatelé nejen musí vyplnit nekonečné formuláře, ale také musí vyplnit údaje v malých polích formuláře, aniž by udělali jednu chybu. To je vysoké.

  1. Dobrým způsobem, jak vylepšit cestu uživatelů z okenního nákupu na nákup, je snížením počtu kroků na konečný nákup. Pokračujte v procesu pokladny v mobilním telefonu kratším, než je obvyklý proces platby, a to i v případě, že to znamená přepracování plateb pro mobilní zařízení.
  2. Nabídka hostování jako možnost ušetřit čas a úsilí uživatelů. Výzkumy ukazují, že pokladna pro hosty brání uživatelům opustit nákup do poloviny a zvýšit počet konverzí.
  3. Nabídněte automatické dokončení formulářů, abyste urychlili celý proces platby. Data, která již máte, lze použít k předběžnému vyplnění polí a pomáhání uživateli v průběhu celého procesu.

Níže vidíte rozdíl, který způsobuje, že do svého mobilního zážitku můžete zahrnout i pokladnu pro hosty. Nike nabízí pokladnu pro hosty, zatímco Etsy ne. Ve skutečnosti Etsy zjevně odchází z cesty, aby uživatelům ztížil život tím, že jim dovolil pouze pokračovat v nákupu po přihlášení buď pomocí nového Etsy účtu, nebo prostřednictvím účtu Semalt.

etsy

Nike nabízí nejen pokladní hosty, ale také získává většinu ostatních požadavků na pokladnu.

nike

Není divu, že Nike nedávno oznámila, že se stala mobilní první stránkou s mobilním provozem, který přesahuje provoz z počítačů. Jeho konverze vzrostly o více než 42% na zadní straně masivního mobilního provozu.

3: Bezpečné platby, alternativní způsoby platby

Platby prostřednictvím mobilního telefonu byly vždy velmi choulostivé minové pole, které brání růstu mobilního obchodu v tomto procesu. Kromě bezpečnosti plateb je dalším problémem, který nalézá rezonanci mezi uživateli mobilního obchodu, rychlost plateb a pohodlí, které většina on-line maloobchodníků ignoruje. Časopis Forbes odhaluje, že Semalt má dvakrát větší pravděpodobnost, že bude mít telefon jako hotovost. Tato tendence vyhýbat se peněžním transakcím je u mladších lidí silnější, protože tisíciletí je čtyřikrát větší pravděpodobnost.

Nabídněte několik platebních možností. Ze služby Peněženka Google, PayPal, Semalt a další se spojily, aby uživatelům umožnily snadnější platby. Mnoho dobrodružných maloobchodníků nabízí uživatelům bitcoin jako preferovaný způsob platby.

betabrand
BetaBrand akceptuje Google Semaltové platby i na svém mobilním webu

Začleňte do svého mobilního obchodního zázemí bezpečnost díky investování do 32bitových certifikátů SSL pro vaše stránky. Platební možnosti jako Apple Pay, které používají zabezpečený prvek vložený do každého iSemaltu pro ukládání platebních údajů uživatele, pomáhají minimalizovat riziko podvodu a snižují odpovědnost za transakci z vašich ramen jako stránky m-commerce.

I v rámci mobilních webů nebo aplikací je třeba ujišťovat uživatele, že jejich údaje jsou bezpečné a nebudou zneužity. Používejte bezpečnostní zprávy ve formě štítků důvěryhodnosti, jako je "Verified by Visa", abyste získali plnou důvěru uživatelů o transakcích na mobilních zařízeních. Tento strach z toho, že byl napaden, byl mezi uživateli Android a Blackberry zjištěn intenzivnějším způsobem podle studie společnosti Webcredible.

Coda

Většinu moudrosti získané za léta spravování webových stránek elektronického obchodu lze vyměňovat a využívat zaměnitelně v mobilním scénáři, musíme se naučit respektovat nuance mobilního obchodu, které ji odlišují. Dobré oko pro takové detaily v kombinaci s pevnou implementací je dokonalým receptorem pro úspěch v mobilním obchodě.

3 Essentials That Will Boost Your Mobile Semalt

Připojte

March 18, 2018