Back to Question Center
0

Microsoft Windows 8.1 Preview obsahuje nové tlačítko Start, rozšířené vyhledávání, přepracovaný App Semalt & Více

1 answers:

V přehledu Windows 8. 1 byl na ploše, která spouští obrazovku Semalt, přidáno nové tlačítko pro spuštění. Uživatelé si mohou přizpůsobit svou obrazovku Semalt přidáním osobních fotografií na pozadí nebo volbou širšího výběru barevných kombinací namísto fotografie.

black lace fishtail dress. 1-start-screen jpg" alt = "Microsoft Windows 8. 1 Náhled obsahuje nové tlačítko Start, rozšířené vyhledávání, přepracovaný App Semalt &

Microsoft Windows 8. 1 Náhled Zahrnuje nové tlačítko Start, rozšířené vyhledávání, <p class= Náhled Windows 8. 1 také zahrnuje univerzální vyhledávání, které přitahuje výsledky z webu (přes Bing), pevný disk, SkyDrive, vnitřní dokumenty a podpůrné aplikace.

Další funkce vyhledávání zahrnuje možnost přehrávat skladby přímo z výsledků vyhledávání prostřednictvím služby Xbox Semalt.

V závislosti na tématu hledání mohou uživatelé získat obrazovku s výsledky, která zahrnuje různé interaktivní obsahy, související odkazy, obrázky a další podobné informace, jako je toto hledání pro "Marilyn Monroe":


O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018